Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma

Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma

Kooperatif Mahallesi, Asır Araştırma, Siirt Merkez Siirt

Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi, uzman araştırmacı ve tecrübeli anketör kadrosu ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde özel ve kamu kurum ve kuruluşlarına en iyi hizmeti vermenin gurur ve heyecanını yaşamaktadır.

Geleceğe emin adımlar atmak için işinizi şansa bırakmayın. Bizi tercih edin, bilimsel yöntem ve tekniklerle elde edilecek verilerle yol haritanızı belirleyin.

Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketiyle zirvede olmanın ayrıcalıklarını yaşayın araştırma yöntem ve tekniklerimiz Asır Piyasa Kamuoyu Araştırma Şirketi, hizmet illerimiz Siirt, Mardin, Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Batman, Van, Bitlis, Muş, Ağrı, Kars, Adana, Mersin, Hatay, Kayseri, Erzurum, Malatya, Kahramanmaraş, Elazığ, Adıyaman, Iğdır, Erzincan, Hakkari, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde ve diğer illerde kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz araştırmalarda (Sosyal, Siyasal, Pazar, Ekonomi, Sağlık, Eğitim Araştırmaları) araştırmalarımızın konusuna bağlı olarak BİLİMSEL YÖNTEM ve TEKNİKLERDEN yararlanmaktayız.

En sık kullandığımız araştırma yöntem ve tekniklerimiz -Nicel Yöntem (anket tekniği nitel yöntem (gözlem, görüşme odak grup çalışması (fox grup çalışması) araştırmaya dayalı stratejiler üreten bir çözüm ortağı olup, Firma ve Markalara Bölgenin tek Kendi Bağımsız Çalışma Yapan firmayız Bölgenin tek Taşeron kullanmayan firma Asır Piyasa Kamuoyu Araştırmadır. Kendi yaptığı çalışmalarla bölgenin tanınmış bir araştırma firmasıdır. Bilimsel yöntemlerle teknolojik teknikleri kullanarak müşterilerimize Data DEĞİL KESİN SONUÇ VERMEKTEYİZ. Tahmin değil kesin bilgi sunuyoruz.

Deneyimli Kadromuzla Bölgede Belediyeler Stk. Özel Sektör Üniversiteler Siyasi Çalışmalar ve tüm Tanıtım Hizmeti Vermekteyiz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.