+90 216 3900191

Doğu Mh. Hatboyu Cd. No:88/B PENDİK İstanbulASIRLI YAPI İNŞAAT İstanbul Pendikte halka hizmet vermektedir.

Firmamız, satılık ve kiralık olarak dairelerinizi değerinde almakta ve satmakta olup veya siz değerli müşterilerimizin kiralık evlerine isteği şekilde kiracı bulmaya gayret ediyor..

Satılık dairesi olan müşterilerimizin dairelerini satmaktan onur duyar ve dairelerine yakışır bir müşteri bulmaktan şeref duyarız…

Ev sahibi olmak isteyen veya kiralık daire arayan müşterilerimize ise elimizden gelenin fazlasıyla kendilerine yakışır bir daire bulmakta olup onları memnun etmekten dolayı onur duyarız.
Arsa sahibi olmak isteyen müşterilerimize gelişmekte olan beldelerden değerinde arsa bulunup yatırımınızın değerlenmesini sağlıyoruz.

Pendik civarında bulunan arsalanırız kat karşılığı olarak firmamız tarafında alınmakta ve pendik’e yeni binalar inşa etmekte olup arsa sahiplerinide ev sahibi yapmaktadır..

Alanımıza dair çalışmalarımızı sürekli yenilikleri takip ederek ileriye taşımanın ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz. nşaat sektörünün bilindiği üzere son yıllarda aşırı derecde artması nüfus artışının da buna eklenmesiyle birlikte;
hem fiyatlarda hemde alan gibi konularda aşırı değişikliğe uğramıştır ve bu konudan halk çok mazuriyet yaşamıştır. Bu değişikliği en aza indirmekten ve halkımızın yanında olmaktan gurur duyuyoruz.

YATIRIMLARINIZ ASIRLIK OLSUN..Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 3900191
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 26 km
AdresDoğu Mh. Hatboyu Cd. No:88/B PENDİK İstanbul
Sektör,
Anahtar Kelimeler        
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.