Aslan & Duran Hukuk Bürosu

Aslan & Duran Hukuk Bürosu

Kızılırmak Mahallesi Ufuk Üniversitesi Caddesi, Kızılırmak, Ambrossia Plaza No:18/11 Çankaya, 06510 Çankaya/Ankara, Türkiye

Ofisimiz başta Ankara olmak üzere, ülkemizin bir çok şehri ve yurtdışı avukatlık faaliyetlerine avukat Ankara olarak devam etmektedir. Misyonumuz; güncel, hızlı ve etkin bir şekilde hukuki faaliyetlerini yürütmektir.

Ofisimiz Ankara’da Çukurambar bölgesinde bulunmaktadır. Bu mesleğe gönül vermiş avukatlar ve uzman bir danışman kadrosu ile birlikte çalışmaktadır. Ofisimizde avukatlık mesleği; şeffaf, çağdaş ve günün normlarına uygun bir şekilde yerine getirilir. Müvekkillerimizin memnuniyeti her şeyin üstündedir.

Hukuki sorunlarınızda karşılaştığınız sorunlarda Aslan & Duran hukuk bürosu olarka her zaman yanınızda olacağız. Tüm ekibimiz ile birlikte avukat Ankara ofisleri içerisinde saygın bir yere sahip olduğumuzu beyan etmek isteriz.

Web sitemizde yayınlanacak makalaler ve günbcel hukuki gelişmeleri Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. Bu anlamda instagram ve twitter sayfamızı takip edebilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.