Aslı Tarcan Saç Ekimi Merkezi
tren

Aslı Tarcan Saç Ekimi Merkezi

Kartaltepe, Pelinli Sk. No:19, 34145 Bakırköy İstanbul, Türkiye
1,225 görüntüleme

Aslitarcanhairclinic.com Saç Ekimi Merkezi sevgili Türk5 kullanıcıları sizlere gerçekten uzman bir Hekim olan Saç ekiminde bir marka ve uzun yıllar boyu edinilen tecrübe ile hizmetinizde.

Bundan sonra saçlarınızı kaybettiğim diye üzülmeyin sizlere eski saçlarınıza yeniden kavuşma şansını tanıyoruz ve bunları yaparken kesinlikle Herkese uygun bütçede işlemler yapılarak kalite ön planda olmak şartıyla operasyonlarımız yapılmaktadır.

prp saç ekimi, ülkemizde uzun zaman önce gelen ve yapılan bir tekniktir. Ülkemiz bu konuda dış ülkeleri kesinlikle arkada bırakmış durumdadır. Türkiye saç ekimi ücretleri oldukça makul ve ucuz olması herkesin bir anda yani yurt dışındaki yerli yabancı dikkatini çekmeyi başardı.

Prp saç ekimi şirketimiz tarafından özveri ve dalında uzmanlar tarafından uygulanmakta olup sizleri en kısa zamanda misafirimiz olmaya davet ediyoruz.

Perkütan operasyonu diğer saç ekimlerine göre daha hassas bir işlem olup her saç köküne ayrı ayrı kanallar açılarak saç ektirme yapılmaktadır.

Bu operasyonların dışında fue saç ekimi de ayrı olarak gerçekleştirilir.

Dilerseniz videolarımızı izleyerek sizlerde saç ekiminin ne kadar ağrısız sızısız olduğunu bilmek ve görmek istersiniz. http://www.aslitarcanhairclinic.com/dhi-sac-ekimi.html

Bu operasyonların dışında fue saç ekimi de ayrı olarak gerçekleştirilir. Her tedavi kendine göre farklı metotlarda uygulanmaktadır sizlerinde ihityacı olanı seçerek tedaviyi uyguluyoruz.

Yaklaşık 15 yıla aşkın sürede saç ekimi ve diğer kategorilerde çalışmalar ve uygulamalar yapıyoruz. Bizlere direkt olarak web sayfamızdan ve whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.