+90 535 4009797

Kartaltepe, Pelinli Sk. No:19, 34145 Bakırköy İstanbul, TürkiyeAslitarcanhairclinic.com Saç Ekimi Merkezi sevgili Türk5 kullanıcıları sizlere gerçekten uzman bir Hekim olan Saç ekiminde bir marka ve uzun yıllar boyu edinilen tecrübe ile hizmetinizde.

Bundan sonra saçlarınızı kaybettiğim diye üzülmeyin sizlere eski saçlarınıza yeniden kavuşma şansını tanıyoruz ve bunları yaparken kesinlikle Herkese uygun bütçede işlemler yapılarak kalite ön planda olmak şartıyla operasyonlarımız yapılmaktadır.

prp saç ekimi, ülkemizde uzun zaman önce gelen ve yapılan bir tekniktir. Ülkemiz bu konuda dış ülkeleri kesinlikle arkada bırakmış durumdadır. Türkiye saç ekimi ücretleri oldukça makul ve ucuz olması herkesin bir anda yani yurt dışındaki yerli yabancı dikkatini çekmeyi başardı.

Prp saç ekimi şirketimiz tarafından özveri ve dalında uzmanlar tarafından uygulanmakta olup sizleri en kısa zamanda misafirimiz olmaya davet ediyoruz.

Perkütan operasyonu diğer saç ekimlerine göre daha hassas bir işlem olup her saç köküne ayrı ayrı kanallar açılarak saç ektirme yapılmaktadır.

Bu operasyonların dışında fue saç ekimi de ayrı olarak gerçekleştirilir.

Dilerseniz videolarımızı izleyerek sizlerde saç ekiminin ne kadar ağrısız sızısız olduğunu bilmek ve görmek istersiniz. http://www.aslitarcanhairclinic.com/dhi-sac-ekimi.html

Bu operasyonların dışında fue saç ekimi de ayrı olarak gerçekleştirilir. Her tedavi kendine göre farklı metotlarda uygulanmaktadır sizlerinde ihityacı olanı seçerek tedaviyi uyguluyoruz.

Yaklaşık 15 yıla aşkın sürede saç ekimi ve diğer kategorilerde çalışmalar ve uygulamalar yapıyoruz. Bizlere direkt olarak web sayfamızdan ve whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 535 4009797
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 9 km
AdresKartaltepe, Pelinli Sk. No:19, 34145 Bakırköy İstanbul, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.
  1. Rıca 06.03.2018 12:40:

    Selam ismim rıca bende sn.. aslı tarcana saç ekimi yaptırmıştım ve gerçekten çok memnun kaldım bu konuda işinin ehli birisi siz siz olun kesinlikle düşünmeden saç ekimi yaptırın güven sorunu asla yaşamazsınız hastaneye girdiğinizde anlıyorsunuz zaten bunu..