+90 216 6115515

Adem Yavuz, Magosa Sk. No:4, 34773 Dudullu OSB/Ümraniye/İstanbul, TürkiyeAsya Halı Yıkama Fabrikası 1998 yılında kurulmuş olup, halı yıkama, perde yıkama, koltuk-yatak yıkama, battaniye-yorgan yıkama alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Halı yıkama sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız kalitesini artırarak bu sektörde İstanbul’un önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Kurutma sistemi sayesinde halıların kurutma işlemi çok kısa zamanda gerçekleştirilerek, halılar servise hazır hale gelmektedir.

Geniş servis ağımızla İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Ümraniye ve Üsküdar ilçelerinde her mahalleye hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin adreslerinden servis araçlarıyla alınan halılar, özenle temizlik işlemi gerçekleştirildikten sonra yine adreslere teslim edilir.

Firmamız, yılların deneyimine sahip tecrübeli uzman personellerden oluşmaktadır. Dürüst ve kaliteli hizmeti, prensip edinerek her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 6115515
FacebookZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 15 km
AdresAdem Yavuz, Magosa Sk. No:4, 34773 Dudullu OSB/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler       
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.