Asya Medya Reklam Bilişim Ar-Ge Hizmetleri

Asya Medya Reklam Bilişim Ar-Ge Hizmetleri

Osmanağa Mh., 34660 Kadıköy/İstanbul, Türkiye
1,281 görüntüleme

Ne yaparız ?

Tasarım ve yazılım işimizin kalbidir. Her müşteri benzersiz olduğu için, sizin ve son kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak adına özenle çalışmaktayız.Biz büyük projeleri oluşturmayı ve müşterilerimizi mutlu etmeyi seviyoruz.

Amacımız marka ve işletmelerin sorunları için en iyi dijital çözümleri sunmak.

Biz; iyi bir fikir edinip tartışıyor ve desteklenmeye karar verip hayata geçiriyoruz.

Biz; iyi bir strateji olmadan başarılı olunamadığını biliyoruz, ama daha iyi bir strateji için iyi bir yaratıcı desteği olması gerektiğini de biliyoruz.

Hayallerinizi gerçekleştirmek, düşüncelerinizi gerçekleştirmek sizin kadar bizi de onure eder.

Siz isteyin biz gerçekleştirelim.

WEB TASARIM

Yeni dünyanın getirdiği önemli yeniliklerden biri olan dijital medya, ajansların birinci önceliğindeki yerlerini almış durumdalar. Asyamedya olarak bu yeniliklere ayak uydurmanın da ötesinde, gelişimi öngörüp bu alanda ciddi bir yol kat ettik. Dijital işler olarak adlandırdığımız bu yenilikler ise Web Programlama, E-Ticaret, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, Facebook Uygulamaları, Search Engine Optimization (SEO), Android & IOS Uygulamaları, Özel Yazılım Çözümleri…

GRAFİK TASARIM
Ne kadar dijital olma durumu giderek hızla artış gösterse de sektördeki en güçlü kanallardan biri olan görsel reklamlar genel de en etkili yöntem olup çıkıyor. 5 yılı aşkın deneyimi ve sayısız projeleri ile Asyamedya, sizin ne istediğinizi çok iyi bilir ve sonuca çok hızlı bir şekilde ulaşır. Yaptığımız bütün işlerin tasarımları bize aittir. Bunlar Web tasarımı, Föy, El İlanı, Flayer, İnsört, Katalog, Kurumsal Kimlik, Afiş, Poster, Gazete , Dergi Reklamcılığı, Süreli Yayın… gibi çeşitlerdir.

DİJİTAL BASKI
Dikkat çekici büyüklükte ve çarpıcı tasarımları ile kendini ön plana çıkaran açık hava baskıları, reklam ve tanıtım yapmak isteyen kurumların tercih ettiği bir kulvardır. Araç Giydirme, Billboard, Dönkart, One Way Vision, Frontlit / Vinil gibi malzemeler ile cepheleri ve reklam alanlarını doldurmaktadır


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.