Atakul Parke ve Spor Ekipmanları

Atakul Parke ve Spor Ekipmanları

Esatoğlu Mh., Bülbülderesi Caddesi 56-70, 06105 Ankara/Ankara, Turkey
1,422 görüntüleme

İşletmemiz 1956 yılından itibaren ahşap parke sektöründe faaliyet göstermektedir. 1970-1978 yıllarında işletmemiz Gölbaşı-Haymana yolundaki fabrikada ahşap parke üretiminde bulunmuştur. Parkecilik sektöründe imalattan gelen bilgi, deneyim ve tecrübeleri ile bu sektörde yıllarca kalifiye eleman yetiştirmiş ve sayısız parke montajlarını başarı ile uygulamıştır. Yetiştirilen bu elemanlar Türkiye’nin dört bir yanına dağılmışlardır.
Türkiye’nin Avrupa Birliğine girebilmesi için yapılan parkecilik meslek standardı analiz çalışmasına katılarak işletmemiz Avrupa standartlarına uygun parke montajı işçiliğinin standardını TSE ile birlikte oluşturmuştur.

İşletmemiz yurdumuzun dört bir yanında yapmış olduğu sayısız montajlarla da bu sektörün karşılaştığı her türlü sorunları çözerek, iklimsel değişikliklerin vb. gibi, meydana geldiği montaj problemlerini en güzel bir şekilde gidererek uygulayıp teşekkürler almış bir işletme olmuştur.

Parkecilik dünyasında ve sektöründeki gelişmeleri fuarlara katılarak ve yurt dışında parke sektörünün menşeine inerek gerekli irtibatları yaparak takip etmekte ve siz müşterilerine en yeni ürünleri en güzel şekilde sunmayı amaç edinmektedir.

Referanslar listemizde yapmış olduğumuz sayısız işlerden sadece bir kısımlarını yazabildik, bunun gibi sayabileceğimiz bir çok işlemlerimizde mevcuttur. Gerektiğinde bir metrekareden yüz bin metrekarelere kadar hem malzeme teminin hem de işçilik yapabilme kapasitesine sahip bir işletmeyiz.

İşletmemiz parke ile karşılaşılan problemlerde bilir kişi heyetlerine parkecilik konusunda bilgi aktarmaktadır. Ayrıca üniversitelerin ahşap bölümü öğrencilerine staj ve tez çalışmalarında da yardımcı olmaktadır.

Firmamız, spor salonlarının zemininin yapımı konusunda Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ve Bayındırlık ve İskan Bakanlığı projelerine göre en iyi ve en sorunsuz parke zemini yapan bir firma olarak örnek gösterilmektedir.

PVC yer döşemelerinin ev tipinden, sanayi tipine kadar spor salonları için gerekli dökme poliüretan malzemelere kadar hem uygulayıp hem de satışını yapmaktadır.

Firmanızın ihtiyacı olan her türlü ahşap parke, laminat parke, rabıta(uzun boy) parke, lamine parke, çam rabıta tahta ve diğer tüm parke çeşitleri ile PVC yer döşemeleri konularında işletmemiz sizlere yardımcı olmayı taahhüt ve garanti eder. Teklif isteklerinizi ve değerli siparişlerinizi bekler, hayırlı işler dileriz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.