Atakum Nakliyat

Atakum Nakliyat

Cumhuriyet Mh., 98. Sokak No:12, 55200 Samsun, Turkey
1,005 görüntüleme

Atakum Nakliyat ekipleri, taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Başarılı bir nakliyat olması için taşınmaya başlamadan evvel özel planlama, dikkatli koordinasyon ve detayları tespit edici çalışmalar yapılmaktadır. Müşteri Temsilcisi yardımcı olmak üzere nakliyatın her aşamasında sizin yanınızda daima hazır olacaktır.

Tecrübeli ekip liderimiz taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.
Operasyon, taşınma ihtiyaçlarınızın dikkatle ve özenle analiz edilmesi ile başlar. Daha sonra müşterimizin uygun olduğu gün ve saatte Atakum Taşımacılık Eksperi taşınma yapılacak adrese keşif için gider.
Taşınma gününde ekip lideri, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan ekip ile birlikte operasyona başlar.
Eşyalar eğitimli elemanlar tarafından mevcut battaniyelere ve özel yapılmış kılıflarla paketlenir hiçbir hasar görmeyecek şekilde sevkedilir. Mobilya türü eşyaların özenle söküldükten sonra ikinci adrese aynı şekilde ve dikkatle monte edilir. Ayrıca ihtiyaç duyduğunuzda eşyalarınızın geçici olarak muhafaza edilebilmesi için depolarımız mevcuttur.

Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar evdeneve nakliye uzmanlarımız işlerini bitirmiyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri her türlü işi yapıyorlar.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.