+90 216 462 48 62

Küçüksu Mahallesi Rasathane Caddesi Gülbahar Sokak No:19 ÜSKÜDARAUER olarak Müşteri gereksinim ve spesifikasyonlara göre çok yüksek nitelikli, kaliteli ve güvenilir Kumlama tesisler geliştirmekteyiz. Zor İmalat Koşullarda kullanılan Tesisler kalifiye Teknik Personelimiz ve hızlı yedek parça tedariğimiz ile destek sağlamaktayız. Yarı Yüzyıldan oluşmuş Bilgi,Tecrübe gibi Birikimlerimizden faydalanın ve yüksek performanslı kaliteli Kumlama Tesislerden yarar sağlayın.

Yüzeykumlama işlemlerimiz pürüzlendirme,çapak alma,matlaştırma,yüzey düzgünleştirme, yüzey niteliklendirme, yüzey gerginlik alma (shot peening) amacıyla uygulanılır.
Bizimle temasa geçip ve Numune Parçanız ile en uygun Yüzey Kumlama Çalışması yapılmak üzere bizi ziyaret etmenizi bekleriz.

AUER ürünlerinin temel ilkesi yüksek teknoloji, konfor, kalite, dayanıklılık ve güvenilirliktir. Sürekli tütektici ihtiyaçlarına ve isteklerine kulak vererek, yılların verdiği deneyim ile beraber yeni çözümlerle sunulan her yenilikle tüketici memnuniyetini arttırmaktadır.

İleri Alman Teknolojisi ile Yüksek kaliteli Yüzey Kumlama Tesisler.

– 80 Yıllık Tecrübe
– Her İmalata uygun en optimize Yüzey Kumlama Çözüm.
– Servis ve Yedekparça Tedarik Garantisi ile artık Türkiyede.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 462 48 62
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 10 km
AdresKüçüksu Mahallesi Rasathane Caddesi Gülbahar Sokak No:19 ÜSKÜDAR
Sektör
Anahtar Kelimeler