+90 216 427 8280

Maltepe Merkez Bağdat Caddesi No:12 İstanbul TürkiyeEvinizi bir ilden diğer ile taşırken taşınmanızı hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel çalışma anlayışımız, her eşyaya uygun ekipmanlarımız, müşterilerle empati kurma becerisine sahip yönetim kadromuz ile hizmet veriyoruz.

Şehirler arası nakliyat işlerinizde size daha iyi hizmet vermek için araç filomuzu her geçen gün genişletiyor ve çağın koşunlarına uygun gelişmelere göre kendimizi yeniliyoruz . Ayrıca elemanlarımıza özel kurslar verilerek müşterilerle olan diyaloglarda daha iyi sonuç almak için çalışmaktayız.

Şehirlerarası nakliyat hizmetini uygun fiyat garantisi ve karşılıklı güven üzerinde yürümekteyiz. Bünyemizde çalıştırdığımız personelimiz en az 5 yıllık tecrübeye sahip kişilerdir. Eğer evinizin konumu asansörlü taşımacılığa uygun ise eşyalarınız asansörlü araçlarımız ile evden alınarak nakliye aracına yüklenmesi gerçekleştirilmektedir.

Sektörü zamanla daha çok profesyonellik gerektiren bir hizmet halini almıştır. Taşınma işleri gerçekleştirilirken sorunlara karşı anlayışlı ve profesyonel çözümler üretmek nakliye firmalarının en önemli görevleri arasındadır. Avrupa Nakliyat şehirlerarası nakliyat işlerinde uzun yılların tecrübe birikimine sahip bir nakliye şirketidir. Kendine özgü calışma biçimi ile sorunsuz bir taşımayı amaçlamaktadır Avrupa Nakliyat olarak en başta İstanbul olmak üzere türkiyenin tüm illerine hizmet vermekte , siz değerli müşterilerinin memnuniyetini hedeflemekteyiz. Şehirlerarası Nakliyat Firması olarak nakliyat hizmeti vermenin yanında bir çok hizmet vermekteyiz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 427 8280
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 16 km
AdresMaltepe Merkez Bağdat Caddesi No:12 İstanbul Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.