+90 537 3415252

Hamidiye, Cezmi Kartay Cd. No:6, 44100 Malatya Merkez/Malatya, TürkiyeMalatya’da evden eve asansörlü, sigortalı, ambalajlı taşımacılık.

Malatya Evden EveEvden eve nakliyat konusunda Malatya’daki çözüm ortağınız AY Nakliyat evden eve taşımacılık talebiniz ulaştığı anda uzman ekibimiz sizi, sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder. Malatya Evden Eve Nakliyat ekspertiz ekibi nakliyat talebinize uygun planlama yapar. Eşyalarınızın durumuna göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eleman sayısı çıkartılır. Eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi hazırlanır. Eşya asansörümüzün nereye ve nasıl kurulacağı gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.

Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Malatya AY Nakliyat ekibi sizin isteklerinizi göz önünde bulundurarak taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alır. AY Nakliyat ekibi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda Malatya evden eve nakliyat sektöründe uzmandır.

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekiplerimiz tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Ay Nakliyat 0537 341 52 52 Evden Eve Nakliyat hizmetleri.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 537 3415252
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletMalatya
Mesafe: 852 km
AdresHamidiye, Cezmi Kartay Cd. No:6, 44100 Malatya Merkez/Malatya, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.