+90 232 2524246

Atıfbey Mahallesi, Prof. Dr. Türkan Saylan Cd. 31 H, 35410 Gaziemir İzmir, TürkiyeAyhan Rent a Car ofisi İzmir araç kiralama sektöründe profesyonel çözümler üretmektedir. Son model ve yetkili servis bakımlı araçlar ile hizmet veren firmamız değerli müşterilerimizin güvenliği ve konforu için çalışmalarını sürdürmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen firmamız araba kiralama işinde uzman personeliyle güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Gaziemir Rent a Car ofisi ile İzmir’in Bornova, Balçova ve Buca gibi bir çok ilçesinde rent a car hizmeti sunmaktadır.

Beklenti ve gereksinimlerinize göre, müşteri memnuniyeti ile dürüst çalışma ilkelerini benimseyip hizmet veren çözüm ortağı.Yani kalite ve hassasiyetin buluştuğu yer denilebilir.

İşletmemiz İzmir havalimanı araç kiralama ihtiyaçlarınızı son model araç filosu ile karşılamaktadır. Firmamız ücretsiz havalimanı araç teslimi ve alımı gerçekleştirerek zamanınıza değer vermektedir. Firmamız, ayrıca filo kiralama ve uzun dönem araç kiralama hizmeti sunmaktadırWeb Site URLZiyaret Et
Telefon+90 232 2524246
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİzmir
Mesafe: 338 km
AdresAtıfbey Mahallesi, Prof. Dr. Türkan Saylan Cd. 31 H, 35410 Gaziemir İzmir, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler          
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.