Aytı Tekstil

Aytı Tekstil

Çelebi Mehmet Bulv. No:11/A Yıldırım / BURSA
1,152 görüntüleme

Aytı Tekstil olarak 2008 yılında Bursa’ da faaliyet göstermeye başlayan firmamız, kısa sürede hem yurt içinde hem de yurt dışında bu geçen sure içersinde kendini ıspatlamış ve hatırı sayılır bir müşteri kitlesine ulaşmıştır.

Microfiber Cleaners Havlu- Cam Ve Gözlük Silme Bezlerinde Dünyanın Kullandığı Son Teknoloji Ürünü Artık Türkiye ‘de “AYTI TEKSTİL” Tarafından Üretimi ve İmalatı Yapılmaktadır.

Microfiber Cleaner havlu ve bez başta olmak bu özelliği taşıyan her türlü ürünü, tamamen müşteri odaklı yaklaşımımızla istenilen kriterlerde kalite anlayışını ilke edinerek üretimini yapan firmamız, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak kısa sürede alanında Pazar lideri olabilme başarısına ulaşmıştır.

Kuruluşundan bu yana sürekli artan bir grafik gösteren müşteri portfoyümüz, firmamıza duyulan memnuniyetin en büyük kanıtı olup, ihracatımız da aynı oranda günden güne artış göstermektedir. Şu an Lübnan, Mısır, Hindistan, İtalya, İngiltere, Avusturya, Macaristan, Beyaz Rusya, Bulgaristan, Yunanistan,Almanya, Fransa, İran ve Kıbrıs pazarlarına satışımız devam etmekte olup, ülkemizi ve tekstili en iyi şekilde temsil etmeyi görev bilerek bu misyona daha çok uzun yıllar hizmet edeceğimizi bildirmek isteriz.

Ürünlerimizin hepsi ayrı ayrı test edilmiştir ve muhteviyatlarında hiçbir alerjik, kanserojen ve benzeri etken maddeler asla yoktur. Özellikle EU ülkelerinin bizi tercih etmelerindeki sebep kalite ve fiyat politikamızın yanı sıra, ürün muhteviyatlarımızda sağlığa zararlı hiçbir madde bulunmamasıdır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.