Bacover | Özel Tasarım Telefon Kılıfları

Bacover | Özel Tasarım Telefon Kılıfları

Yaprak, İstasyon Cd. No:32, 27080 Şehitkamil/Gaziantep, Türkiye
222 görüntüleme

BAcover, hayal ettiğiniz ne varsa cebinizde taşıyabileceğiniz dünyaya açılan bir kapıdır.

Tasarım kılıflar, kişiye özel tasarımlardan hoşlanan, iç dünyasını dışarıya yansıtmayı seven ve aynılığın arasında “farklı” olmayı seven insanların ortak tercihi.

Dijitalleşen dünyanın belki de en büyük getirisi olan icat, kocaman bir dünyayı cebimize sığdırabilen telefon. Telefonlarımız hayatımızın hemen hemen her anında yanımızda ve neredeyse her saniye elimizde olan bir eşyamız. Dolayısıyla insanlarla iletişim kurduğumuz bu eşyamız dışarıdaki insanlara da kendimizi yansıtabileceğimiz bir konumda duruyor. Telefonlarımız elimizdeyken, telefonumuzun arka kapağı ise dış dünyaya kendimizi anlatabileceğimiz bir sinema perdesi görevi görüyor.

Birçok insan bu perdeyi alışılagelmiş figürlerle ve bilindik tasarımlarla değerlendirmeyi tercih ediyor. Fakat farklı olmayı sevenler bu perdenin kıymetinin farkında! Birbiriyle aynı telefon kılıflarını kullanmaktan hoşlanmayanlar bu alanı sevdiği filmdeki bir karakterle, idol kabul ettiği kişiyle, akıllara kazınmış bir şiirin dizesiyle ya da sevgisini anlatan bir fotoğrafla süslemeyi tercih ediyor.

Farklı olmayı sevenlerin çıktığı bu yolu BAcover olarak destekliyoruz. Size hayal gücünüzün elverdiği gibi süsleyebileceğiniz bir tuval bırakıyoruz. Özgür ruhunuzu dış dünyaya aktarmanız için bu işi severek yapıyoruz.

Çıktığımız bu yolda güvenilir bir marka olmanın sorumluluğu ile hareket ediyoruz ve müşteri memnuniyeti prensibini benimsiyoruz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.