Bağdaş Nikelaj

Bağdaş Nikelaj

Ulubey Mahallesi, Özgü Sok. No:36 D:2, 06360 Altındağ Ankara
732 görüntüleme

1977 yılında nikelaj ve kromaj alanında faaliyet göstermek amacı ile Ankara’da kurulan Bağdaş Nikelaj, nikelaj ve kromaj kaplama sektöründe ülkemizin rakipsiz kuruluşudur. Yıllarını bu sanata vermiş usta ellerden çıkan ürünlerinde, nikelin ve kromun muhteşem uyumu ile tanınan Bağdaş Nikelaj bu gün, yurtiçi nikelaj piyasasında saygın bir yer edinmeyi başarmıştır.

Firma sonuçtan emin oldukça her aşamada KALİTEYİ yakalamayı, hizmet üretmeyi, müşterinin ürünlerine farklı ufuklar açacak bir dünya yaratmayı marifet saymıştır. İşin zamanında teslimi, işin hangi aşamasında olursa olsun nasıl yapıldığının iyi bilinmesi dışında ” KALİTE MEKANİZMASINI ” iyi çalıştırma gerçeğini göz ardı etmeden ürünlerine teknolojiyi aktarmak gibi bir titizliği benliğine kazımıştır. 31 yıl önce başlanan bu heyecanlı serüvenin her aşaması olaylar, sevinçler, başarılar, gururlar ile doludur.

METAL KAPLAMA; otomotiv sektöründen, sıhhi tesisat, armatür ve inşaat sektörüne, madeni eşyadan makina sanayiine, elektrik elektronik sanayiinden mücevharat, bujiteri ve hediyelik eşya sanayiine, savunma sanayiinden uzay sanayi proseslerine kadar birçok sanayii iş kolunun ayrılmaz, tamamlayıcı bir iş koludur. Dekorativ amacı yanında KOROZYON önleyici amacı ön plandadır. KOROZYON bir metalin çevresiyle girdiği kimyasal veya elektrokimyasal etkileşme sonucunda ürünün fonksiyonlarının yitirileceği bir zarara uğramasıdır. Kuruluşumuz yılların kazandırdığı deneyimiyle üretimine değer kattığı ürünün kullanım ömrünü arzu edilen optimal seviyeye çıkarabilmekte ve bunu belgeleyerek müşterisinin hizmetine sunmaktadır. Konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla müşterilerine gerektiği yerde danışmanlık hizmeti vermekte ciddi çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Bağdaş Nikelaj, müşterilerinin gözünde kalitesini, titizliğini, başarısını, saygınlığını, rakipsizliğini, dürüstlüğünü ve güvenini kanıtlamış bir kuruluştur.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.