Balance Accounting LTD

Balance Accounting LTD

Leof. Vasileos Pavlou 25, Komotini 691 00, Yunanistan
1,389 görüntüleme

Balance Muhasebe Ltd kurulduğu 2012 yılından bugüne yüksek kaliteli muhasebe ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Şirket, müşterilerinin muhasebe ve danışmanlık alanındaki ihtiyaçlarını kaliteli, çözüme yönelik, sorumluluk bilinci ve gizlilik ilkelerine sadık kalarak karşılamayı amaçlamaktadır.

Personelinin tamamı yurtiçi ve yutdışı yüksek öğrenim kurumlarından mezun olmuş, gerekli donanıma sahip ve Yunanistan Ekonomi Odası tarafından verilen Muhasebeci ve Ekonomist ruhsatlarına sahiptir.

Şirket Gümülcine ve Şapçı daki bürolarında gerekli çağdaş altyapı ve teknolojiye sahip olup Doğu Makedonya ve Trakya Bölgesindeki müşterilerine Kurumsal ve Bireysel hizmetler sunmaktadır.

Misyonumuz Yunanistan çapında faaliyet gösteren Kurumlara ve Bireylere çağdaş ve kaliteli muhasebe ve danışmanlık hizmetleri sunmaktır.

Avrupa Birliği Kaynaklarını ve Ulusal kaynakları değerlendirerek Girişimciliği ve Yerli Üretimi destekleme yoluyla işsizlikle yerel ve ulusal düzeyde savaşma Toplumsal Sorumluluk Bilincimizi oluşturmaktadır.

Günümüzde bir biri ardına gelen değişikliklerle, zaten karmaşık olan ve günden güne farklılaşan muhasebe-ekonomi ortamında, müşterilerimizin özel ihtşyaçlarına yönelik uygun çözümler bulmak ekonomi sektöründeki varoluş nedenimizdir.

Balance Muhasebe Ltd Yunanistan Ekonomi Odası, Kuzey Yunanistan Yunan-Türk Ticaret Odası, Dünya Türk İş Konseyi ve Rodop Sanayi ve Ticaret Odası üyesidir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.