+49 203 / 579398 - 0

Am Inzerfeld 76, 47167, Duisburg, Almanya1990 yilinda kurulan ve sogutma sektöründe faaliyet gösteren Banf Shop System, ulusal ve uluslararasi arenada sektörün lider firmasi olma hedefi dogrultusunda tüm kararliligiyla yoluna devam etmektedir.

Teknolojinin gelismesiyle birlikte 20 yili askin süredir sektörde uyguladigi yenilikci ve gelismelere acik anlayisin yani sira piyasanin ihtiyaclari dogrultusunda müsteri memnuniyeti önceligiyle haraket eden Banf Shop System, ikinci el makinalari mükemmeliyetci cercevede müsterileriyle bulusturma gayreti icersindedir. Almanya, Rusya, Polonya, Belcika, Yunanistan, Hollanda, Türkiye gibi baslatilan pazarlama atagiyla beraber sektörün öncü firmasi özelligini koruyan Banf Shop System, süphesiz ki bu özelligini bir aile olarak kabul ettigi müsterileriyle sevgi, dayanisma ve güven duygusuyla yürütülen iliskilerine borcludur.Yüksek düzeyde is ahlakina sahip tecrübeli, dinamik ve her yabanci dilde konusabilen calisma arkadaslariyla genis ürün yelpazesiyle profosyonel, kaliteli ve ayni zamanda düsük maliyetli sistemleriyle cözüm üreten Banf Shop System pazar icersindeki farkini ortaya koymaktadir. Banf Shop Systemìn sürdürebilir basari, kalici güven duygusu ve genis müsteri portföyü ile yerel ve global alanda sektörün öncü kurulusu olma hedefi, ilk günkü heycanla ve özveriyle devam etmektedir. Avrupa standartlarina uygun hizmet anlayisi, güvenilir servis agi, tüm standartlarla uygun kalite belgeleriyle Banf Shop System, gelecegin ikinci el makinalariyla Almanyada yer alan gelismis üretim merkezinde, 50 kisiden olusan ekipmanlari ile calismaktadir.

Ürünlerimiz: Et Kesme Makinalari, Kiyma Makinalari, Sarküteri Dolaplari, Sütlükler vb.

Die Firma Banf Shop System GmbH befasst sich mit dem Handel von neuen und gebrauchten Ladeneinrichtungen, sowie der Lieferung, Montage und Wartung von Kühlelementen, Kühlzellen und Kälteaggregaten.

Wir bieten Ihnen den kompletten Service von der Planung und Beratung über Installation und Inbetriebnahme bis hin zur Wartung und Ersatzteilversorgung, zuverlässig aus einer Hand. Unser Service und Produktangebot, mit eigenem Liefer- und Montage- service, Demontage und Entsorgung mit großer Auswahl für den Lebensmittel-, Fleischer-, Bäcker- und Gastronomiebereich sowohl mit Neuware als auch gebrauchter Ware.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+49 203 / 579398 - 0
ÜlkeGermany
Bölge/EyaletNordrhein-Westfalen
Mesafe: 2,053 km
AdresAm Inzerfeld 76, 47167, Duisburg, Almanya
Sektör,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.