+90 312 622 03 41

İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24 Etimesgut AnkaraFirmamız inşaat sektöründe faaliyetlerine uzun süredir “Modern İnşaat Makineleri ve ekipmanları ile hizmet vererek, kuruluşundan bugüne kadar gerek hizmet kalitesi ve iş güvenliği, gerekse müşteri memnuniyetine verdiği değer anlayışı ile, bugün sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almıştır.

Şirketimizin başlıca faaliyet konuları; beton delme, beton kesme, tel kesme, filiz ekimi / yapı güçlendirme (kimyasal ankraj), bina yıkımı ve poliüretan enjeksiyon uygulamalarıdır. Başarmak Karot İnş. San. Tic. Ltd. Şti. hizmet sunduğu tüm iş konularında, çalışanlarının ve ilgili tarafların iş sağlığı ve iş güvenliğini ön planda tutma ve olası kazaları aldığı sıkı tedbirler sayesinde en aza indirme konusunda kararlıdır.

Şirketimiz, inşaat sektöründe faaliyete başladığı yıldan itibaren, teknolojik gelişmeleri takip ederek; sahip olduğu teknik donanımları ve makine parkını sürekli yenilemiş ve yenileyerek geliştirmeye devam edecek şekilde, şirket politikalarına şekil vermiştir.

Başarmak Karot İnş. San. Tic. Ltd. Şti. yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği tüm projelerde, işin hacmine bakmaksızın, başlattığı projeleri mümkün olan en kısa sürede ve en güvenli şekilde, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak başarıyla tamamlamıştır. Tamamlamaya da devam edecektir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 312 622 03 41
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 333 km
Adresİstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24 Etimesgut Ankara
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.