Bayraklı Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Bayraklı Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Mansuroğlu Mh., 283/1. Sokak No:2, 35100 İzmir/İzmir, Türkiye
1,076 görüntüleme

Bayraklı OSGB, Haziran 2013’de kurulduğu günden bu yana, Bayraklı OSGB kurucusu ve yönetim kurulu başkanı İsmail Murat Bayık yönetiminde mevcut kadromuzda devam eden uzman ve hekimlerimize katılan yeni profesyonel uzman ve hekimlerimizle güçlenen kadrosu ile capcanlı, daha dinamik ve profesyonel. Kurumsallaşma yolunda ciddi adımlar atan Bayraklı OSGB, güven verir, sözünde durur sloganı ile çıktığı yolda siz değerli işverenlerimiz ve çalışanları ile işyerleri için konusunda son teknoloji olan isgsis iş sağlığı ve güvenliği yönetim ve denetim sistemini kullanmaktadır. #osgb #isg ‪#‎isgsis‬ ‪#‎isgsahauygulamaları‬
BAYRAKLI ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ VE DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ.
Mansuroğlu Mah. Ankara Cad. No:81/20 Bayraklı 35535 İZMİR
Telefon : 0232 400 00 55 (PBX) Faks: 0232 435 65 45
e-posta: info@bayrakliosgb.com
web: www.bayrakliosgb.com

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası kapsamında tüm işyerlerin ve tüm personel çalıştıran apartmanların Risk Analizlerini, Acil Durum Eylem Planlarını, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş güçlü uzman kadromuz ve güçlü teknolojik alt yapımız ile profesyonel olarak yapıyoruz.

Çalışanların işe girişlerinde şart olan Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’ni veriyoruz ve belgelendiriyoruz. İşyerinin Acil Tahliye Krokisini çiziyoruz. Mevzuat gereği, işyerlerine aylık periyodik iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve yardımcı sağlık personeli hizmeti (OSGB Hizmeti) veriyoruz.

En hesaplı en profesyonel OSGB, Bayraklı OSGB, Bayraklı Tower’da, Bayraklı İzmir’de. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

İlgili tüm konulardaki sorularınız için çağrı merkezimiz hizmetinizdedir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.