Bayram Süt Mamülleri Meşrubat San. Tic. Ltd. Şti.

Yeşiltepe Köyü Yolu, 61300 Trabzon İli, Türkiye
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Bayram Süt, Trabzon köy ve yaylalarının doğal lezzetini sofralarınıza sunan, müşteri memnuniyeti için kalite ve hizmet konusunda ödün vermeden çalışan ekibiyle, yenilikçi vizyonuyla ve Trabzon bölgesinden topladığı sütler ile ürettiği leziz ve doğal yöresel süt ürünlerini size sunuyor.

40 yıllık tecrube,
15000m2 üretim alanı,
Günlük 240 ton süt işleyebilme kapasitesi
Bayram Süt, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nca onaylanan Gıda Sicil ve Üretim Sertifikalarına ve TSE Belgeleri’ne sahip. Firmada ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem Standardına göre üretim yapılmaktadır.

Ürünlerimiz ;Yoğut , Ayran, Kaşar Peyniri, Beyaz Peynir, Lor Peyniri, Kolot Peynir, Telli peynir, Pidelik Kaşar,Tulum Peyniri,Süzme Yoğurt, Tereyağ, meyve suyu ve meyve aromalı içecekler ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Firmamız fason üretim de kabul etmektedir.

Having been a reliable and competed manufacturer company in Turkey for 32 years,we have pleasure to introduce ourselves as Bayram milk trading company and to inform you our field of products.

We are especially dealing with dairy products and juice products.Our product portfolio is sour cherry nectar, peach nectar (200ml.), sour cherry flavored drink, peach flavored drink, apricot-flavored drink, orange flavored drink (200ml.), fruit yogurt, yogurt, buttermilk, cheese and cow’s butter.

Certificates; ISO 9001 quality management system ,ISO 2200 HACCP food safety system İn case you are interested in our company and products portfolio, we would be happy to contact you and send any further information regarding the specifications and quotations of the products.

Sosyal Medya
Facebook
Anahtar Kelimeler
Video
Konum