+90 541 4416004

Baranovichi, BelarusYabancı ülkede rusça kursunda size yardımcı olacak 7 ipucu

1- Deneyim;

İlk ve en önemli madde; Acentenizi dikkatli seçin. Acente seçerken, referanslar kısmına göz atın, acentenizin gerçekliğini gerek video gerekse gerçek öğrenci yorumları ile teyit edildiğini kontrol edin.

10 yıllık deneyimimiz, Verdiğimiz sözlerimizi yerine getirmemiz, Aldığımız öğrenci referanslarımız ve ayrıca hazırlamış olduğumuz öğrenci referans videolarımız ile bu konuda kendimizi kanıtlıyoruz.

Beyaz Rusya Rusça kursu Referanslar
Beyaz Rusya Rusça kursu Videolar

2- Acente temsilcisi;

Acentenizin, hizmet verdiği yabancı ülkede, temsilcisi olup olmadığını kontrol edin; Örneğin bir acente ile anlaşma yaptığınızda, size Oryantasyon hizmeti sunduğuna emin olunuz! Veya acentenin Rusça kursu verilen şehirde temsilcisi olup olmadığını teyit edin.

.. Daha önce öğrencimiz olan, ve şimdi Baranovichi şehrinde yaşayan Temsilcimiz; hava limanından karşılama, Yurtlara yerleştirme, seviyenize uygun kursun ayarlanması, Şehir Oryantasyon ve kaldığınız süre boyunca size birçok konuda yardımcı olacaktır.

3- Hava-limanı transfer;

Acentanızın, size hava-limanı transfer hizmeti sunduğundan ve sizi okulun yurduna kadar eşlik edip yerleştirdiğinde emin olun.

Birçok öğrenci Minsk hava limanına indiğinde onları karşılamaya gelen kimse gelmediğine şahit olduk.

4- Bütçe;

Okulunuzu seçerken Fiyat / Kazanç oranına dikkat edin; Bunu için okulunuzun bulunduğu şehrin pahalılığına ve yaşam şartlarını göz önünde tutun. Eğer dikkatli olmazsanız kurs için ayırmış olduğunuz bütçenizi çok çabuk aşarsınız.

Bütçeniz kısıtlı ise Minsk Rusça kursu yerine, Baranovichi Rusça kursunu tavsiye ediyoruz. Baranovichi ufak bir şehir olmasından ötürü; market, Kafe ve eğlence gibi masraflarınız diğer şehirlere oranlara çok daha ucuz.

5- Rusça konuşulan ülke;

Bulunduğunuz ülkede Rusça konuşulduğuna dikkat edin.

Eğer Ukrayna da Rusça eğitim almak istiyorsanız, sokaktaki halkın Ukrayna dilini konuştuğunu ve şuan Rusya-Ukrayna gerginliğini göz ardı etmeyiniz.

6- Güvenlik;
Bulunduğunuz şehrin Güvenliğini kontrol edin. Gereksiz polis ve şahıs tacizlerinin olmayacağı bir şehir seçin

.. Bugüne kadar Baranovichi üniversitesinde Rusça kursuna gelen öğrencilerimiz, Baranovichi şehrinde polis tacizi veya başka bir tacize uğramamışlardır. Ancak Minsk veya Brest gibi şehirlerde polis sizi durdurup anlık kontroller yapabilmektedir.

7- Sınavsız üniversite;

Hangi liseden mezun olduğunuz önemli değil, hatta sınava da gerek yok.

.. Baranovichi Üniversitesi 10 aylık kursunu bitiren her öğrenci üniversitede öğrenimine devam edebilmektedir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 541 4416004
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeBelarus
Bölge/EyaletBrest Region
Mesafe: 1,365 km
AdresBaranovichi, Belarus
Sektör,
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.