Berliner Yeminli Tercüme & Danişmanlik

Berliner Yeminli Tercüme & Danişmanlik

Süleyman Sırrı Caddesi No:2/1 Kızılay Ankara
1,145 görüntüleme

Uzun yıllardır BERLINER YEMİNLİ TERCÜME & DANIŞMANLIK & REKLAM olarak hizmet yelpazemizi geliştirip Türkiye’de ve yurtdışında birçok kurum ve kuruluşlara, vatandaşlara ve öğrencilere hizmet veriyoruz.

TERCÜME: Ülkemizin önemli kurum ve kuruluşlarının, şahıs ve öğrencilerin bu alandaki sözlü ve yazılı tercüme hizmeti ihtiyaçlarına yıllardır cevap vererek tecrübe ve deneyimlerimizi geliştirme fırsatı bulduk. Yazılı tercümeler muhtelif dillerde ve onaylı (Yemin Onayı, Noter Onayı, Apostil Onayı, Dışişleri Bakanlığı Onayı, Konsolosluk Onayı vs.) olarak hazırlanıyor. (daha fazla bilgi için: www.berlinertercume.com)

VİZE DANIŞMANLIĞI: Muhtelif ülkelere başarılı vize danışmanlık hizmeti verilir. Her türlü belgeler hazırlanır, formlar doldurulur, dilekçeler yazılır ve gerekli tüm tercümeler yapılır.

ALMANYA AİLE BİRLEŞİMİ: Almanya aile birleşimi için gerekli tüm belgelerin yanısıra gidilecek bölgeye göre özel bilgi verilir, entegrasyon için gerekli ön hazırlıklar yapılır, gerekli hallerde cv hazırlanıp iş başvuruları yapılır ve tabii ki A1 Almanca garantili ders verilir. (daha fazla bilgi için: www.bestalmanca.com)

YURTDIŞI EMEKLİLİK: Gurbetçilerimizin Türkiye’deki ve yurtdışındaki emeklilik haklarını bünyemizdeki sosyal güvenlik uzmanlarımızla, yeminli tercümanlarımızla ve de gerekli hallerde anlaşmalı uzman avukatlarımızla hem takip ediyoruz hem de çözüme kavuşturuyoruz. (daha fazla bilgi için: www.emekliolmak.com)

REKLAM DANIŞMANLIĞI:Şirketinizle Türkiye’ye veya yurtdışına yatırım yapmak için bize başvurmanız halinde tüm fizibilite çalışmalarını ve yatırım danışmanlığını hazırlıyoruz.

WEB TASARIM ve SEO:Şirketler için zorunlu olan internet sitesi kurulumunu artık zulüm olmaktan çıkartıyoruz ve hem uygun fiyatlarla hem de uygun koşullarla size özel internet sitesini hazırlıyoruz ve internette arama motorlarında kolay bulunmanızı sağlayan gerekli SEO işlemlerini yapıyoruz.

…biz hep yanınızdayız…


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.