+90 212 258 20 93

Barbaros Bulvarı Bostancı Veli Sok. No:1 K: C BLOK Beşiktaş İstanbulBiladım Eğitim Merkezi 2005 yılında bilişim sektöründe uzman eğitmen kadrosu ile eğitim vermeye başlamıştır.

Biladım teknik eğitim merkezi, güncel programlar ya da Adobe gibi uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler açısından doğru bir seçimdir. Biladım, Adobe ve Autodesk sertifikaları sayesinde katılımcıların kendilerini geliştirmelerine katkı sağlanır. Mimari, makine, grafik ya da web tasarım gibi konularda fikir edinmenize katkı sağlanır.
Web Tasarım Konusunda Profesyonel Eğitim
Web tasarımı ile ilgili uzun süredir eğitim almak istiyorsanız eğer, profesyonel çalışanlarımız ile görüşebilirsiniz. Biladım teknik eğitim merkezi olarak internet sayfamızda aktiftir. İletişim kanallarımızı kullanmanız durumunda merak ettiğiniz tüm sorular yanıtlanır.

• Web tasarımına dair örnekler ve pratik çalışmalar sayesinde fikir edinmeniz kısa sürer.
• Corel Draw, CSS, flash ve stilistlik gibi birbirinden farklı eğitimler kursiyerlere eksiksiz olarak verilir.
• Web tasarım ya da yazılım alanında da kendinizi geliştirme fırsatı elde edebilirsiniz.
• Mühendis, mimar, tasarımcı ya da yazılımcı olarak görev yapıyorsanız eğer mutlaka bu tür eğitimlerden yararlanmanız faydalıdır.

Uzaktan Eğitim Seçeneği
Biladım teknik eğitim merkezi içerisinde yukarıda belirtilenler dışında aynı zamanda uzaktan eğitim seçeneği de bulunur. Böylelikle farklı şehirlerde olanların canlı yayınlar ile birlikte bilgi edinmeleri amaçlanır. Hızlı ve kesintisiz eğitimlerin yanı sıra birebir özel ders alternatifi de bulunur.
Autocad, 3D MAX, revit, grafik tasarım, ileri Excel ve makro kursları uzaktan eğitim fırsatını kullananlar açısından hazırlanan içeriklerden bazılarıdır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 258 20 93
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 5 km
AdresBarbaros Bulvarı Bostancı Veli Sok. No:1 K: C BLOK Beşiktaş İstanbul
Sektör,
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.