Bilcod Web Reklam Hizmetleri

Bilcod Web Reklam Hizmetleri

Halitağa Cad. Vahapbey Sok. No:12/19 Kadıköy İstanbul

Bilcod Web 2016 yılının başlarından itibaren koşulsuz müşteri memnuniyetiyle yazılım, web tasarım, e-ticaret projesi, kurumsal kimlik, dijital pazarlama alanlarında hizmet sunan profesyonel bir Bilişim firmasıdır. Yeni bir firma olmasına rağmen birçok başarıya imza atmış ve bilinen projeler de yerini almıştır.

İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren Bilcod web dünyasındaki teknolojik gelişmelere hızla ayak uydurarak, hizmet verdiği müşterilerinin verimli, rekabetçi ve karlı firmalar olması yönünde çözümler üretmektedir.

Sağladığı çözüm ve desteklerin yanı sıra toplumsal ve çevresel konulardaki duyarlılığıyla da Türkiye’nin en büyük yazılım firması olma yolunda emin adımlarla yürümektedir. Başladığı günden itibaren birçok başarılı projede yerini alan firmamız profesyonel ve dinamik ekibiyle hayal gücü ve bilgiyi birleştirerek özgün tasarımlar oluşturmaktadır.

İyi bir web tasarım firması nasıl olmalı ?
Evet web tasarım alanında ülkemizde de dünya da olduğu gibi son dönemde pek çok firma kurulmuş ve bu web tasarım firmaları kamuya çok çeşitli hizmetler vermektedirler. Peki bu web tasarım firmaları kendi yeterlilikleri nedir değil mi? Aslında bakarsanız özellikle yurdumuz piyasasında kodlama bilmeyen ama web tasarımı yaptığını iddia eden insanlar var. Bunların çoğu da tabi firma değil veya olsalar bile tabiri caiz ise merdiven altı tabir edilen firma görüntüsündeki yapılar. Yöneticileri ise tam komedi.. Yani işin özü, bizce yazılım firmalarının yöneticileri de yazılımcı olmalıdır. Böylesi yazılım müşterisi için de çok daha avantajlı olacaktır. Zira yazılımı bilen yönetici, müşterisini daha kolay aydınlatacak, daha kolay bilgilendirecektir. Ve Yapılmış olan yazılım da web mecrasında daha başarılı olacaktır. Çünkü doğru yönlendirilen müşteri web sitesi ile ne yapacağını ve nasıl yapacağını web firmasından öğrenecektir.

Kaliteli web tasarım firmaları ne gibi hizmetler verirler ?
Bu tabi herkese göre sanki biraz değişir ama yine de belli başlı verilmesi gereken daha doğrusu artık birbirinden ayrılmayan hizmetler oluştu web dünyasında. Şöyle ki; mesela iyi bir web tasarım firması, yazılım hizmetinin yanı sıra bizce google seo hizmeti yani google ‘da web sitesini yükseltme hizmeti de vermelidir. Bilcod web bu şekilde hareket eden yegane firmalardandır. Vermelidir ki yapmış olduğu yazılım google arama motorunda daha üst sıralarda yer alsın. Sonra web üzerinde güçlü bir reklam ağı olmalı ve müşterisine pek çok sektörde reklam hizmeti verebilmelidir. İyi bir içerik hizmeti verebilmeli, mümkünse marka ve patent hizmeti de vermeli ki, müşterisi markasını tescil edip kaybetmesin ve zor durumda kalmasın. İşte iyi bir web tasarım firması müşterisine bu tip hizmetleri paket olarak sunabilmeli. Sosyal medya hizmeti verebilmeli mesela. Son dönemde çok gözde olan facebook, twitter, instagram gibi sosyal mecralarda müşterisinin ürün veya hizmetlerini tanıtabilmesine yardımcı olmalı.

Evet uzun uzadıya çok yazılabilecek şey var ancak şimdilik bu kadar öz bilgi yeterlidir web tasarım fiyatları ve firmalarının nasıl olması gerektiğiyle ilgili. Şimdilik hoşçakalın bir sonraki yazımızda görüşmek üzere umarız faydalı olmuşuzdur..


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.