+90 534 9176516

Esiroğlu Belediyesi Maçka TrabzonBilim Ve Teknolojinin Doğduğu Adres. Bilim Ve Teknoloji Haberleri. Bilim Ve Teknoloji Sevenlerin Ortak Adresi. En Güncel Bilim Ve Teknoloji Haberleri.
Bilim Ve Tekno en güncel bilim ve teknoloji haberlerini, takipçileri ile buluşturmayı amaç edinmiş bir platformdur.
Bilim Ve Tekno yayınladığı haberleri, telif hakkına saygı duyarak, yapmaya özen gösterir.
Bilim Ve Tekno sizlere fikirlerinizi dile getirmek için konulara yorum yapabilme olanağı sunar.
Bilim ve Tekno platformunda diğer üyler ile tartışabilir, arkadaş olabilir, ve mesajlaşabilirsiniz.

Bilim Ve Tekno, bilim ve teknolojiyi amaç edinmiş olup, bu amaçlar doğrultusunda sonuçlar ortaya koyan bir şirkettir. Platformumuz, bilimsel ve teknolojik araştırmalar yaparak dünyaya yeni ürünler katmaktadır. Platformumuzu takip ederek, bilim ve teknoloji haberlerini, bu alanlarda yapılan çalışmaları ve geliştirmeleri öğrenebilirsiniz.

Bilim Ve Tekno, bilim ve teknoloji haberlerini takipçileri ile buluştururken, telif haklarına saygı duymaya özen gösterir. Bilim ve teknoloji haberlerini takipçileri ile buluştururken, özgün ve samimi bir dil kullanır. Kesin sonuçları çıkartmak için birçok kaynaktan aynı anda araştırma yapar. Bilim Ve Tekno, genişleyen yazar kadrosu ile beraber, çalışmalarını da aynı ölçüde hızlandırmayı amaçlamaktadır. En güncel bilim ve teknoloji haberlerini takipçileri ile güncel bir şekilde paylaşmayı amaç edinmiştir. Aynı zamanda, bilimsel ve teknolojik makaleleri de özgün, samimi ve anlaşılır bir dil ile bütünleştirerek, veritabanında barındırmaktadır. Bu makalelerdeki hakkını saklı tutmaktadır.

Bilim Ve Tekno, tamamen kopya içeriğe karşı olup, alıntı yapmakta sakınca görmemektedir. Bilim Ve Tekno platformundan alınan yazılar, kaynak gösterilmedikçe kullanılamaz. Bilim Ve Tekno, barındırdığı içeriğe özen gösterir ve aynı özeni de başkalarından da bekler. Bu suretle, Bilim Ve Tekno’dan alınan içeriğin paylaşılırken kaynak gösterilmesi zorunlu tutulmuştur.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 534 9176516
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletTrabzon
Mesafe: 898 km
AdresEsiroğlu Belediyesi Maçka Trabzon
Sektör,
Anahtar Kelimeler       
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.