+90 505 662 58 00

Yüzüncü yıl, Bilişim Koleji Çankaya, 1508. Sokak, Çankaya AnkaraKurulduğu günden bugüne; aydınlık yarınlar için, kendisine, ailesine ve topluma faydalı olabilecek, hızla gelişen ve değişen teknolojik yeniliklere açık olacak; erdemli, ahlaklı ve üretken bir neslin varlığını hedefleyerek çalışmalar yürüten kolej bugün; Çankaya, Pursaklar ve Mamak’taki şubeleriyle eğitim hayatına büyüyerek devam etmektedir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 505 662 58 00
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 347 km
AdresYüzüncü yıl, Bilişim Koleji Çankaya, 1508. Sokak, Çankaya Ankara
Sektör,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.
 1. Bilisim Koleji 05.08.2019 10:44:

  Bundan 7 sene önce büyük kızımı dershaneleri göndermiştim. istediği okulu kazanmasından çok büyük yardımları dokunmuştu. özellikle de rehberlik hizmetleri kızımın stresini azaltmış sınava karşı oluşan korkusunu yenmesinde en büyük destekcileri olmuştu. 2 senedir de diğer kızım kolejlerinde eğitim almakta. önümüzdeki sene liseye geçiş sınavına girecek. dershanecelikteki başarılarını kolejlerine de çok güzel bir şekilde yansıtmışlar.

 2. yeliz 14.10.2019 14:15:

  Oglumun uyum sorunu vardı.Kolej olmasına ragmen ögretmenlerimiz yardımcı olmamıştı.En son ögretmeni ile sıkıntımız oldu ve yeni bi özel okul arayışına girdik.Komşumuz bilişim kolejini önerdi konuşmaya gittigimizde çok memnun kaldık.Oglumda Ögretmenimiz sayesinde uyumlu bir çocuk oldu.İyiki varsın bilişim koleji.

 3. aysima 19.10.2019 10:02:

  Okulundan ögretmenleri yüzününden sogudugu için okula gitmek istemeyen kızımın kahramanı bilişim ögretmenleri.Ögrenci ayrımı yapan özel kolejden ilgi sevgi saygı gördügümüz koleje geçtigimiz için mutluyuz.

 4. furkan 21.10.2019 14:18:

  İngilizce öğrenmek için hevesli olan oğlumun hevesini kıran bir öğretmenden gündüzleri okulda akşamları evinden telefon yoluyla ulaşan öğretmene geçmek harika birşey. Bu kadar güzel bir kolej beklemiyordum. İyiki varsınız Bilişim Koleji.

 5. beren 26.10.2019 15:33:

  Merhaba özellikle böyle bir kurumu bizlere sunduğunuz için teşekkür ederim. Benim kızım içine kapanık bir çocuktu. Ben ne kadar yardım ettiysem bunun önüne geçemedim arkadaş edinemiyordu, dışarı çıkmıyordu. Sınıf öğretmeni ile konuştuğumda rehber öğretmeniyle ilgileneceğini söyledi. Ben öğretmeni ile konuştuktan sonra kızımda ciddi anlamda düzelme olduğunu fark ettim. Birebirilgilenerek en kısa zamanda çözüme ulaştırdılar. Bilişim Kolejini herkese tavsiye ediyorum.

 6. şükrü 11.11.2019 10:32:

  O kadar güvenilir bir okul ki Pursaklar şubesindeki bir öğrencinin velisi, çevredeki başka kolejin müdürü. Bilişim koleji farkını ortaya koyarak hem kalitede hemde eğitimde yüksek derece başarılı. Bu yıl LGS birincisi bilişim Kolejinden çıktı. Abimiz bilişim koleji mezunu. Çok uzun zaman geçmesine rağmen, küçük oğlumuda bu koleje yazdırdım. Büyük oğlum inşaat mühendisliği okuyor. Küçük oğlum hangi bölümü kazanıcak çok merak ediyorum. Bu başarılar hem çocuklarımın hemde bilişim koleji öğretmenleri ve idarecilerinindir.

 7. handan 18.11.2019 10:26:

  Okulların önemli olduğu kadar öğretmenlerde çok önemli. Kızımın anlama bozkluğu var. Ama okula başladığında anladım ki tek annenin yardımı ve özel dersler ile olmuyormuş. Öğretmenimiz o kadar anlayışlı ve düşünceli ki, dersler dışında da kızımla özel olarak ilgileniyor. Sınıf öğretmenimizin rehberlik öğretmenine yönlendirmesi ile daha farklı şekilde kızıma yardımcı olmamı sağladılar. İyiki Bilişim kolejini tercik ettik. Okul arayanlara tavsiye ediyorum ve yönlendiriyorum.

 8. mariye 07.01.2020 14:03:

  Oğlum bilişim kolejine gidiyor. Arkadaşım yıl sonunda okul değiştireceğini söyleyince hemen bilişim kolejini tavsiye ettim. Okul değiştirme sebebiyse, kızı astım hastası olduğu için. Okul iyi temizlenmediği için hastalığının ilerlemesinden korktuğunu söyledi ve bilişim kolejine geçti. Bilişim Koleji hijyene çok dikkat eden bir okul.