Bily Turizm Taşımacılık

Bily Turizm Taşımacılık

Telsiz mah. 85 sok no:57 Zeytinburnu

Uzman kadromuz ile Havaalanı ve Otel Transferleri, şehir turları , Yurt İçi Kültür Turları, Okul Turları, Özel Turlar, Kongre, Seminer ve Bayi Organizasyonları, Kayak Turları, Anadolu Turları, Incoming Turlar, Gemi (Cruise) Turları, Günübirlik Turlar, Hafta sonu Turları, Dernek, Vakıf Organizasyonları, Yurtdışı Turlar, Şirket Turları, ulusal ve uluslararası yolcu taşımacılığı alanlarında hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Her türlü etkinlik faaliyetlerinizde, gezi ve organizasyonlarınızda konforlu ve lüks araçlarımızla her an yurt dışına çıkmaya hazır bölgelerine hakim güvenilir personellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Hizmetinize sunduğumuz araçlarımızla sizlerin otobüs midibüs minibüs vip vito araç kiralama ve transfer ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmekteyiz.

Detaylı organizasyonlarınız için info&bilyturizm.com adresine mail atabilir yada 0212 679 55 26 Telefondan ulaşabilirsiniz.

Araçlarımızın tamamı şöförlü olarak kiralanmaktadır.

Araçlarımızı kiraladığınız anda ekstra olarak şoför ücreti kesinlikle alınmamaktadır.
Belirtilen ücret kiralama gün sayısına araç sınıfına ve gidilecek bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

Araçlarımızın tamamı B 2 yetki belgeli olup koltuk ferdi sigorta ve mali mesül sigortalıdır.

(B 2 yetki belgesi ulaştırma bakanlığı tarafından Türkiye sınırları içinde ve yurt dışına yolcu taşımacılığı yapan firmalara tahsis edilen bir belgedir.)

İhtiyacınız olan minibüs ve otobüs için Şimdi Arayın 0212 679 55 26


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.