+31 639604006

Frambozenweg, Leiden, HollandaBioasvital firması olarak kimyasal hiç bir yapay koku, tat, renklendirici ve katkı maddesi içermeyen doğal gıda ve gıda takviyesi ürünlerini müşterilerimize gururla sunuyoruz.

Bioasvital, bir çok global firma ile işbirliği yaparak yine global pazarda sağlıklı yaşam ürünlerini insanlığın hizmetine sunmayı hedefliyoruz. 1987 yılından beri sağlık ilaç, hastane ve medikal sektörde kazandığımız bilgi ve birikimlerimizi partnerlarımızla paylaşarak global pazardan partnerlerımızle birlikte pay almaktır.

Portföyümüze aldığımız ürünler; dünyanın en yüksek kalite, standard ve normlarına göre üretilmektedir. Diğer yandan portföyümüze sürekli yeni ürünler katmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Firma olarak sağlıklı yaşam için ihtiyaç duyulan doğal ürünleri insanlığın hizmetine sunarak, insan sağlığının korunmasına yardımcı olmak ve yaşam kalitesinin yükselmesine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Firma olarak hedefimiz insana saygılı, çevreye duyarlı ve Top Markalara sahip firmalarla işbirligi yaparak bírlikte dünyanın saygın ve global firmaları arasında yer almaktır.

Ürün Portföyümüz:

Doğal gıda ürünlerimiz:
Aromatik sular
Gıda takviyeleri
Softjeller
Bitkisel çaylar
Pekmezler
Macunlar
Sirkeler
Öğütülmüş ürünler
Arı ürünleri
Vitamin bonbon
Dermo kozmetik yağlar
Softem kozmetik ürünleri
Sporcu ürünleri

Neden Asuvital ürünleri?

Aksuvital Doğal Ürünler A.Ş binlerce yıllık arı / apiterapi ürünleri, fitoterapi ve aromaterapi uygulamalarını çalışmalarına katarak, uzman kadrosuyla, hijyenik ve modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP, İSO 22000:2005 ve İSO 9001:2008 standartlarına göre ve helal sertifikali üretim yapmaktadır.

Kaliteli hammaddenin ve kaliteli ürünün maksimum fayda sağlayacağı bilinciyle hareket etmekte, hammadde temininde titiz ve seçici olmaktadır. Bu bilinçle yapay koku, renk ve tatlarda standardize edilmesi mümkün olan bitkisel ürünler yerine, tamamen doğal ürünlerden oluşan ve doğallıklarına müdahale etmeksizin üretim yapmayı prensip edinen bir vizyona sahip bir firmadır. Aksuvital Doğal ürünlerinde hiç bir yapay koku, tat ve renklendirici maddeler içermez. Doğadan alınan renk ve kokusu korunmaktadır.

İşbirliği Olanakları bu alanda insana saygili ve cevreye duyarli herkes ile isbirligi mumkun olabilir.

Teknoloji

Portföyümüze aldığımız ürünlerin üretiminde dünyanın en yeni inovasyon teknolojileri kullanılmaktadır. Ürünlerimiz dünyanın en yüksek kalite, standard ve normlarına göre üretilmektedir. Bu alanda İnsan sağlığına her hangi bir şekilde zarar vermeyen ve çevre dostu teknolojılerle üretim yapan firmaları tercih ediyoruz. Bunun yanında portföyümüze alacağımız ürünlerde aradığımız özellikler; sağlığımızı koruması ve yaşam kalitesini yükselten doğal ürünler olması tercihimizdir.

Frambozenweg 163, 2321 KA Leiden
The Netherlands


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+31 639604006
ÜlkeNetherlands
Bölge/EyaletZuid-Holland
Mesafe: 2,227 km
AdresFrambozenweg, Leiden, Hollanda
Sektör,
Anahtar Kelimeler