Bioasvital

Bioasvital

Frambozenweg, Leiden, Hollanda
1,844 görüntüleme

Bioasvital firması olarak hiç bir kimyasal madde, yapay koku, tat, renklendirici ve katkı maddesi içermeyen doğal gıda ve gıda takviyesi ürünlerini müşterilerimize gururla sunuyoruz.

Bioasvital, bir çok global firma ile işbirliği yaparak yine global pazarda sağlıklı yaşam ürünlerini insanlığın hizmetine sunmayı hedefliyoruz. 1987 yılından beri sağlık ilaç, hastane ve medikal sektörde kazandığımız bilgi ve birikimlerimizi partnerlarımızla paylaşarak global pazardan partnerlerımızle birlikte pay almaktır.

Portföyümüze aldığımız ürünler; dünyanın en yüksek kalite, standard ve normlarına göre üretilmektedir. Diğer yandan portföyümüze sürekli yeni ürünler katmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Firma olarak sağlıklı yaşam için ihtiyaç duyulan doğal ürünleri insanlığın hizmetine sunarak, insan sağlığının korunmasına yardımcı olmak ve yaşam kalitesinin yükselmesine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Firma olarak hedefimiz insana saygılı, çevreye duyarlı ve saygin markalara sahip firmalarla işbirligi yaparak bírlikte dünyanın saygın ve global firmaları arasında yer almaktır.

Ürün Portföyümüz:

Doğal gıda ürünlerimiz:
Gıda takviyeleri
Bitkisel çaylar
Pekmezler
Macunlar
Sirkeler
Öğütülmüş ürünler
Arı ürünleri
Dermo kozmetik yağlar
Bu alanda İnsan sağlığına her hangi bir şekilde zarar vermeyen ve çevre dostu teknolojılerle üretim yapan firmaları tercih ediyoruz. Bunun yanında portföyümüze alacağımız ürünlerde aradığımız özellikler; sağlığımızı koruması ve yaşam kalitesini yükselten doğal ürünler olması tercihimizdir.

— NL —

Bioasvital producten bieden u een brede en diepe lijn voedingsproducten op natuurlijke basis die gezond, milieuvriendelijk en maatschappelijk verantwoordelijk zijn.
Bioasvital is kracht van natuur

Bioasvital is steeds bezig met 100% natuurlijke producten te ontwikkelen voor de mensen. Wij werken samen met de beste wetenschappers en op het gebied van voeding.

Bioasvital producten bieden u ook een effectieve huid en haarverzorging met kruidenoliën en kruidenextracten, die niet schadelijk zijn voor het milieu op puur natuurlijke basis. Daarbij dragen zij bij aan een algehele verbetering van uw gezondheid.
Uw schoonheid en gezondheid zijn het waard!

Onze kruiden hebben een krachtig effect op uw lichaam en zorgen voor een natuurlijk herstel van de huid, haar en daarmee voor uw gezondheid in het algemeen.

Onze missie is om voor alle mensen eerlijke, natuurlijke voedingsproducten, die op een zuivere manier zijn geproduceerd, die bijdragen om gezond te worden, te zijn en te blijven, bereikbaar te maken.

Onze visie is Bioasvital de groot en betrouwbaar speler worden op het gebied van gezondheidsvoeding en medische disposables in de Europese markt.

Dit bereiken we door continue te blijven ontwikkelen. Wij werken hiermee met internationaal wetenschappers en erkende bedrijven samen. We zijn continue bezig om ons assortiment uit te breiden.

Wij profileren ons als trendsetter en onderscheidend ons op deze markt en hierdoor kunnen wij onze doelen bereiken.
www.bioasvital.nl
The Netherlands


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.