Bioderma Güneş, Sebium ve Photoderm Ürünleri

Botanik City, Çankaya, Ceyhun Atuf Kansu Caddesi
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Bioderma Ürünleri Sébium Global oluşumunun bütün aşamalarında oluşumunu ciltinizdeki fazla sebumun için kullanılan doğal bir içeriğe sahip olan bir kremdir. Aynı zamanda nemlendirici içeriğe sahip olduğundan dolayı emilimini artırmak için Sebium H2O ile temizlenmiş cilde uygulanılması daha doğru olucaktır.

Sensibio h2o tüm cilt tiplerine uygun olan ve cildinizi makyaj kalıntılarından arındırıcı ultra hafif bir formüle sahip bir makyaj temizleyicidir.

Normal, kuru ve karma ciltlerin kullanımına uygun olan Sensibio h2o ile temizlenmiş olan cildinize uygulayacağınız bioderma hydrabio Light Cream sayesinde hem cildinizin nem ihtiyacı karşılanmış olup aynı zamanda da su tutma kapasitesi de artmış olucaktır. Bunun yanında göz altına uygulayacağınız Bioderma Sensibio göz kremi ile göz altınızın ihtiyaç duyduğu nem ihtiyacı karşılanırken aynı zamanda da görünümü de ortadan kaldırabileceksiniz.

Özellikle güneş ışınlarını daha dik açıdan aldığımız yaz aylarında cildinize uygulayacağınız Bioderma Photoderm Max Creme SPF 50 Güneş Koruyucu Krem sayesinde cildinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyarak gün içerisinde yapmış olduğunuz bakımı tamamlamış olucaksınız.

Anahtar Kelimeler
Konum
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle