+90 322 2282284

Yeşilyurt Mh., Abdi İpekçi Caddesi, 01000 Adana/Adana, TürkiyeFarklı reklam şirketlerinin kurumsal firmaların biz kimiz kısmındaki yazılara pek benzemeyen bizi yakından tanıyabileceğiniz bölüme hoş geldiniz.
Daha önce farklı şirketlerde çalışmış ve sonunda ‘’yeter artık sırası geldi’’ deyip, şirket kurmaya karar vermiş insanlarız. Personelimiz yok hepimiz arkadaşız.

İşleri oturduğumuz yerden de takip ederek para kazanıyoruz. Karşısında bir kıraathane, üzerinde bayan kuaförü olan pekte manzarası güzel sayılmayan ofis ve atölyede 6 kişi çalışıyoruz. Mekanımızı kaliteli gösterip çalışma fiyatlarını yükseltmekten yana olmadığımız gibi herkesi rahat ettirmeye çalışıyoruz.

Alanında uzman harika bir ekibe sahibiz. Yaptığımız işlerle müşterilerimizi etkilerken, kurduğumuz bağlar ile sürekliliği sağlamaktayız.

Tek canımızı sıkan çok müdahaleye hevesli müşterilerdir. Yapım aşaması sürecinde yada tamamlandığında tabii ki değişiklik talebleriniz olacaktır; bu türden değil; her işte benimde parmağım olsun, onların dediği değil benim dediğim olsun diyen. Evet işte, bu tür müşteriler işi geciktirir. Yanlış anlamayın, sadece çalıştığı reklamcısına güvenen, ve saygı duyan müşterilerimiz olsun isteriz. Yaptığımız bazı işlere bakın, Hangisi kötü ki ?

Lafı fazla uzattık biliyoruz siz en iyisi bize bi’kahve içmeye gelin.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 322 2282284
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAdana
Mesafe: 705 km
AdresYeşilyurt Mh., Abdi İpekçi Caddesi, 01000 Adana/Adana, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler           
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.