+90 262 365 23 23

Alikahya Fatih Mahallesi. Sakıp Sabancı Bulvarı. No: 47/A İzmit Kocaeli


bk-grup-asansor.jpg

BK Grup Asansör’de görevimiz (misyonumuz) kentsel yaşamın akışını geliştirmektir. SAĞLAM ASANSÖRLERİ adı ile 2010 yılında kurulmuş olan şirketimiz, asansör ve yürüyen merdiven sektörünün global liderlerinden 5 yılı aşkın bir süredir kendisini müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamaya ve varsa sorunlarını çözmeye adamış bulunmaktayız.

BK Grup Asansör şirketimiz her türlü asansör, yürüyen merdiven ve otomatik bina kapılarının montajı, modernizasyonu ve bakımına yönelik eksiksiz ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 262 365 23 23
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKocaeli
Mesafe: 90 km
AdresAlikahya Fatih Mahallesi. Sakıp Sabancı Bulvarı. No: 47/A İzmit Kocaeli
Sektör
Anahtar Kelimeler     
  1. Harun İldeniz 21 Nisan 2017 20:42:

    BK Grup Asansörü iyi bilirim. Asansör tamiri, bakımı, onarımı ve kurulumu alanında Marmara bölgesinin en iyi asansör firmasıdır. Kaliteli hizmet anlayışı ve hızlı teknik müdahale çalışma şekli ile her zaman takdir kazanmış bir birmadır. Gayet memnunum. Burada görünce hakkınızı teslim edeyim dedim. Başarılarınızın devamını dilerim.

  2. Sinan Dede 21 Nisan 2017 20:51:

    BK Grup Asansörü ismini sıkça duymaya başladığım, hizmet kalitesinin çok iyi olduğunu duydum. bulunduğum iş merkezinin asansörleri için BK Grup Asansorleri firmasını teklif edeceğim.