+90 212 709 14 28

İstanbul, TürkiyeBöcek ilaçlama İstanbul sizlere %100 garantili böcek ilaçlama, pire ilaçlama hizmetlerini en ekonomik haşere ilaçlama fiyatları ile profesyonel ilaçlama ekiplerinden kurulu kadrosu tarafından tüm İstanbul’un tüm semtlerinde böcek ilaçlama hizmetleri sunmaktadır.

Küçükçekmece Böcek İlaçlama, size ve ailenize zarar verebilecek olan tüm haşerelere karşı garantili ve ekonomik ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Küçükçekmece haşere ilaçlama şirketi, tüm İstanbul geneline ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. Sağladığı profesyonel haşere ilaçlama hizmetleri ile tüm İstanbulluların takdirini kazanan şirket, Sağlık Bakanlığı’nın ruhsatlandırdığı haşere ilaçlarını kullanmaktadır.

Ayrıca Sağlık Bakanlığı’nın verdiği tüm yetki belgeleri bulunan ilaçlama firmamız sunmuş olduğu haşere ilaçlama hizmetlerini Bakanlık onaylı olarak düzenler ve size takdim eder.

Küçükçekmece böcek ilaçlama servisleri içerisinde kendi ziraat mühendisleriyle çalışan güvenilir böcek ilaçlama firması olan şirketimiz, bu özelliğiyle diğer böcek ilaçlama firmalarından ayrılır.

Uygulamasını yaptığımız böcek ilaçlama, pire ilaçlama, sıçan ilaçlamalarda kesin çözüm ile haşere mücadelesi vermenin yanında insan sağlığını da ön planda tutmaktayız.

Dünya sağlık teşkilatının sıralamasında olan haşere ve kemirgen ilaçları ile haşere kontrolünde çığır açarak müşterilerimizin memnuniyeti hedefimize ulaştığımızı düşünüyoruz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 709 14 28
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 0 km
Adresİstanbul, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.