+90 850 333 15 52

Erzene Mahallesi, 36. Sokak No:39 Bornova İzmirMilenyum çağının koşulları inavasyon yapmanın gerekli şartları bilgidir çerçevesinde fikirlerini geliştirerek dünya ile paylaşmaya giden Bosch her koşulda “müşteri memnuniyetini” önde tutuyor.

İzmir Bosch Servis uzman ekip koşulları oluşturup tüm arızalara minimum sorunla yaklaşıyor.Evimizde kullandığımız Bosch ürünlerinde çıkacak arızalarda servis talebinde bulunmadan önce yapmanız gereken bir kaç ayrıntı… Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, klima sorunlarını en ince ayrıntısına kadar müşteri temsilcisine aktarın.Öncelik sizde olması için servis kaydını mutlaka erken yaptırın.Gelen teknisyenlerden hizmet karşılığı evrakınızı isteyin, evrakta firmanın iletişim ve adres bilgilerini kontrol edin.Dilediğiniz gün ve iki saat aralığında randevu isteyin.Her koşulda uzmanlığını kanıtlamış Bosch, tüketici güveni önceliktir deyiminden yola çıkarak kalitesinden ödünsüz bugünlere gelmiş nadir firmalardan biridir.

İzmir Bosch Servis Bosch markalı ürünlerde İzmir Bölgesinde özel servis desteği sağlamaktadır. Kadro derinliği, uzman ekip, hızlı hizmet Müşterisinin memnuniyeti öncelik edinmiş bir kavram içindeyiz.Dayanıklı tüketim malları belli bir kullanım ömürleri olduğu aşikar ancak zaman zaman teknik servislere yaptıracağınız periyodik bakımlar bu cihazların kullanım sürelerini uzatacaktır.İşinde uzman teknisyenlerin yapacağı bakımlar koşullu koşulsuz bu ürünlerin çalışma ve enerji tüketimlerini iyileşmelere sebep olacak ve kullanım ömürlerini haliyle artıracaktır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 850 333 15 52
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİzmir
Mesafe: 320 km
AdresErzene Mahallesi, 36. Sokak No:39 Bornova İzmir
Sektör,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.