Brain Center İstanbul

Brain Center İstanbul

Cevizli, Zuhal Cd. No:46/B, 34846 Maltepe/İstanbul, Türkiye
238 görüntüleme

Psikolog, psikoterapi, terapi, depresyon, anksiyete bozuklukları ve iq testi ile zeka ölçümü sağlanır.

Kaygı bozukluğu belirtileri ve sınav stresi nedir? depresyon nedir? anksiyete nedir? dikkat testi nasıl yapılır? Neurofeedback nedir? evlilik terapi ve aile danışmanlığı nedir?


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

  1. borakucukyazici
    Depresyondan nasıl çıkılır? Depresyondan kurtulmak için ne yapmak lazım? Depresyonda olan bir kişi ne yapmalı? Bir insan neden depresyona girer? Depresyon nedir? Depresyonda olan birine ne söylenir? Depresyonda olduğunuzu nasıl anlarsınız? Kaygı ve depresyonda olan birine nasıl davranılır? Psikolojiyi düzeltmek için ne yapmalı? Bu soruların cevaplarını birlikte inceleyeceğiz. Herkesin yorgun, sinirli ve üzgün hissettiği izin günleri vardır. Zorlu yaşam olaylarına, kayıplara veya değişikliklere bir tepki olarak üzüntü hissetmek normaldir, ancak bazen bu duygular ele alınmadığında bir süre etrafta kalabilir ve her gün üstesinden gelmenizi zorlaştırabilir. Kendinizi daha iyi hissetmek için neler yapabileceğinizin yanı sıra, bir “korkaklık” içinde olduğunuzu veya belki de hafif bir depresyon yaşadığınızı nasıl anlayabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Kendinizi endişeli veya depresif hissettiniz mi? Meditasyon nasıl yapılır?
  2. borakucukyazici
    Aldatmak affedilir mi? Kişisel gelişim yazıları serisi: insan neden aldatır? Aldatıldığımı nasıl anlarım? Eşini aldatmak ne demek? Rüyada aldatma gerçek sayılır mı? Eşini rüyada aldatmak neden görülür? Birisi sizi aldatırsa, ne yapmak uygundur? Affetmek doğru mudur? Tüm bu ve benzeri soruların cevaplarını birlikte inceleyeceğiz. Hazırsanız başlıyoruz. Biri size bir şekilde yanlış yaptığında, asla üstesinden gelemeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Ani öfkeniz geçtikten sonra bile, hafızanızda kaybolmasına izin vermek yerine ihanetin üzerinde durmaya devam edebilirsiniz. Bu şekilde hissetmek oldukça yaygındır. Ama affedememek en çok sana zarar verebilir. Affetmek iyileşmenize yardımcı olur. Peki, yakın bir arkadaşla aldatmak affedilir mi? Bu duygular ve düşünceler nasıl yönetilmelidir? Küskünlüğe tutunmak sizi üzebilir ve huzur bulmanızı engelleyebilir. Affedemezseniz, duygusal yaralarınız kapanamaz ve iyileşemez. Başka bir deyişle affetmek, öfke ve küskünlük hayatınızın her alanına yayılmadan onlardan uzaklaşmaya başlamanızı sağlar. Sevgiliyken aldatmak affedilir mi? Affetmek, kısmen yanlış anlaşıldığı için zor görünebilir. Birini affetmenin şu anlama geldiğine inanabilirsiniz: - ne olduğunu unutmak - neden oldukları acıyı ima etmek önemli değildi - önceki ilişkinizi otomatik olarak sürdürmek Gerçekte, affetmek sadece öfkenizi, incinmeyi ve intikam alma arzunuzu bırakmayı seçmek anlamına gelir. Olanların geçmişte kaldığını kabul edebilir, insanların hata yaptığını kabul edebilir ve bunun yerine şefkat geliştirmeye başlayabilirsiniz. Affetmeye hazır olduğunuzu düşünüyorsunuz ama nereden başlayacağınız konusunda hiçbir fikriniz yok mu? Affetmek için nasıl bir yol izlenmelidir? Aile danışmanlığı ve çift terapisi nasıl uygulanır: Çift Terapisi Nedir?
Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.