Brand and Event Ltd.

40 Milton Road, Londra SE24 0NP, İngiltere
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Firmamız 2016 yılında pazarlama / reklam danışmanlığı, tasarım hizmetleri ve de yeni yatırımcılara temsilcilik alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Birinci hizmet alanımız İngiltere pazarında faaliyet gösteren şirketlere ve markalarına pazarlama ve reklam dalında danışmanlık hizmetleridir. Firmamız bu markalara ve de yeni kurulma aşamasında olan markalara tasarım ve reklam hizmetleri vermektedir. (logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, ambalaj, reklam ve web sitesi tasarımları).

İkinci faaliyet alanımız İngiltere pazarına yatırım yapmak isteyen Türk markalara aracılık ve temsilcilik hizmetidir. Bu hizmet genel olarak potansiyel tüketici ve pazar araştırmaları, fuar tespitleri ve fuarları katılımların organizasyonu ve de potansiyel müşteriler ile iletişimin sağlanmasını kapsamaktadır.

Daha detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Our company is established in 2016 to provide services in different fields.

The first area is to provide advertising, design and marketing consultancy to the brands in the UK market – such as logotype artwork, corporate ID design, packaging & ad design, web site production.

Our second field of service is to provide representation services to the Turkish brands willing to invest into the UK market, such as – market research, fair & exibition attendances, establishing 3rd party relations, provide meetings etc

For more information visit our website or contact us.
Thank you.

Anahtar Kelimeler
Konum
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle