+90 224 441 99 80

Gümüştepe Mah. Nilüfer Cad. No: 103-A Nilüfer BURSABTS Makina 2005 yılında Bursa’da iş hayatına adımını atmıştır. Boru ve profil bükme makinaları imalatı ile üretime başlayan firmamız, sürekli olarak teknolojik altyapısını ve ar-ge çalışmalarını yenileyerek çok kısa bir sürede hidrolik, yarı otomatik, otomatik, NC ve CNC kontrollü Boru ve profil bükme makinaları ile üretimine devam etmektedir. Ayrıca hitap edilen sektörlerin talebi doğrultusunda 2006 yılında boru ve profil ağız açma makinası (kurtağzı açma) üretimine de başlanmıştır. Aynı yıl içerisinde ilk ihracatını İngiltere’ye yapan firmamız ilerleyen zamanlarda İran, Irak, Yunanistan, Bulgaristan ve B.A.E olmak üzere ihracatlar gerçekleştirmektedir.

İmalatını sürdürmekte olduğumuz Malafalı Boru ve profil bükme makinalarının ve kurtağzı açma makinasının yurt içi ve yurt dışında satış, servis ve yedek parça hizmeti ile teknik bir kadroya sahip olup, her türlü istek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmayı ilke edinmiştir. Ana düşüncemiz ürünlerimizin kalitesini yükseltmek, kapasitesini arttırmak ve müşterilerimize kullanışlı, modern dizaynlı ve Avrupa Birliği standartlarına uygun makinalar sunmaktır.

Ürünlerimiz:

Boru bükme makinaları, Boru ve profil bükme makinası, kurt ağzı açma makinası, hidrolik boru bükme makinası, yarı otomatik boru bükme makinası, otomatik boru bükme makinası, NC ve CNC kontrollü boru ve profil bükme makinalarıWeb Site URLZiyaret Et
Telefon+90 224 441 99 80
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletBursa
Mesafe: 87 km
AdresGümüştepe Mah. Nilüfer Cad. No: 103-A Nilüfer BURSA
Sektör,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.