Büşra Tezel Moda Evi

Büşra Tezel Moda Evi

Yıldırım, Eski Edirne Asf. No:147, 34045 Bayrampaşa/İstanbul, Türkiye

Firmamız için en önemli şey gelinlerimizdir. Önceliğimiz bu olduğundan, çalıştığımız gelinlik modelleri gelinlerimizin hayallerini süsleyen modeller oluyor. Bu yüzden de ilk olarak profesyonel tasarım ekibimizle birlikte gelinimizin istediği modelin tasarımını belirliyoruz. Daha sonrasında dikim sürecine geçiyoruz ve bu süreçte de gerek yüz yüze provalarda gerek provasız dikimlerde iletişim sağlayarak gelinliğin her aşamasını birlikte değerlendiriyoruz ve bitişine kadar olan süreci gelinimizle birlikte tamamlıyoruz. Süreci bu şekilde ilerleterek hem gelinlerimiz hayallerine kavuşuyor hem de bizler gelinlerimizin isteğine yönelik her model gelinliği tasarlıyor oluyoruz.

Deneyim

Tüm tasarımlarımızda kaliteli aksesuarlar ve kumaşlar kullanıyoruz. Büşra Tezel tasarımları nesilden nesile 3 kuşaktır devam eden bir hikaye. Bu hikayenin mimari Nilgün Sertel öncülüğünde 30 yıllık tecrübe ve vizyonla gelinlerimize düşledikleri gelinlikleri sunarak düğünlerine en güzel biçimde hazırlanmalarını sağlıyoruz. Onlar mutlu olduğunda, biz de katkılarımızla gururlanıyoruz. Mağazamıza geldiğinizde hayalinizdeki gelinliklere uygun bütçelerle sahip olabilirsiniz.

Hizmetler

En güler yüzlü Bayrampaşa gelinlikçilerinden olarak, mağazamıza geldiğiniz zaman sizi zengin kreasyonlar ve ilgili bir ekip bekliyor. Önce sizi profesyonel tasarım ekibimize yönlendiriyoruz ve ne tür modelleri beğendiğinizi öğreniyoruz. Daha sonra vücut ölçüleriniz, tarzınız, düğün teması ve düğünün mevsimi gibi detayların üzerinden geçip hoşunuza gidebilecek modelleri beğeninize sunuyoruz. Gelinliğinizin yaka kesiminden en küçük aksesuarına kadar her şeye siz karar veriyorsunuz.

Sıra dikime geldiğinde provalara isterseniz birebir katılabilir, isterseniz gelinliğinizin provasız dikimini talep edebilirsiniz. Sürekli iletişim içinde kalarak sizi gelinliğinizin dikim aşamasıyla ilgili bilgilendiriyoruz. Gelinliğin içinize sinmesi için model üzerinde değişiklikler talep edebilirsiniz. Moda sektöründe edindiğimiz deneyimlerle müşteri memnuniyetine önem veren bir yaklaşıma sahibiz. Bu sürecin sonunda gelinlerimiz bizden her daim övgü ve mutlulukla söz ediyor.

Tasarım / Tarz

Siz değerli gelinlerimize 30 yıllık tecrübemizle hayal ettiğiniz tüm modelleri dikebiliriz. Tüm dikimlerimizde dönemin en gözde ve kaliteli kumaşlarını, insanı adeta büyüleyen dantellerini kullanıyoruz. Büşra Tezel Modaevi’nde her modeli deneyebilir, üzerinizde nasıl durduğuna dair bir fikir edinebilirsiniz. Gelinlerimizin en beğendiği modellerimizin başında Helen, prenses, A kesim ve balık kesimler geliyor.

Ek Hizmetler
Gelinlik tasarımınızı yaptıktan sonra uygun gelin buket ve tacını da size özel hazırlıyoruz. Uzun, kısa, dantelli veya incili duvağınızı ekstra bir ücret ödemeden bizden temin edebilirsiniz. Gelin kesenizi gelinliğinizin dantelinden hazırlayabiliriz. Özel dikim gelinliklerimizde seçili kaftan modellerini ücretsiz, diğer modelleri ise çeşitli indirimlerle veriyoruz. Dilerseniz kına elbisenizi de uygun fiyatlarla dikebiliriz.

Hayatınızın en özel gününde strese kapılmadan hazırlanmak ve iyi ki Büşra Tezel Modaevi’ni tercih etmişim demek için tek yapmanız gereken sayfada yer alan iletişim bilgilerimizden bizi aramak ve randevu talep etmek. Gelinlik mağazamıza göz atmak ve Büşra Tezel Modaevi fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz, yandaki formu doldurup gönderebilirsiniz. Düşlediğiniz gelinliğe kavuşmanız için hizmetinizdeyiz. Şimdiden mutluluklar dileriz!


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.