Adana Buzlusan Tarım Makinaları

Adana Buzlusan Tarım Makinaları

Karataş Bulvarı, 01220 Adana, Türkiye adana incirlik
2,827 görüntüleme

1981 yılında MAHMUT BUZLU ve ORHAN BUZLU tarafından kurulan şirketimiz, tarım makine ve yedek parçaları satarak, Adana’da tarım sektöründeki öncü kuruluş olarak yerini almıştır. Çukurova çiftçisini, tarımda kullanılan en teknolojik ve en verimli makineleri ile buluşturmuştur.

1996 yılına kadar bu şekilde faaliyetini devam ettiren firmamız, önceden sattığı makinelerdeki eksiklikleri fark ederek 1996 yılından sonra değerli çiftçilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için 2000m2 kapalı alanda kendi üretimine başlamıştır. 1996 yılından önce kendi tasarımı olan pistonlu pompayı, daha sonrada mebranlı pompayı üretmeye başlamıştır.

BUZLUSAN ilaçlama makineleri, modern mühendislikle birlikte tarla ve bahçe tecrübesini birleştirip, ürünlerinin kullanımını ve kalitesini her geçen sene arttırmaktadır. Üretim hızımızı her geçen yıl artırarak yolumuza devam etmekteyiz. Makinelerimizde, çiftçilerimizin beklentilerini ön planda tutarak, üretimimizi bu doğrultuda gerçekleştirmekteyiz.

2012 yılından itibaren Adana’ya ikinci fabrikasını açan firmamı, müşterilerimize daha hızlı hizmet verebilmek adına, 3000m2 ek fabrikasında hizmete girmiştir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.