+90 216 411 8 116

Caddebostan Mh., Bağdat Avenue 356, 34738 Kadıköy/Istanbul, TürkeiCadde Tercüme olarak çok yönlülüğümüzle gurur duymaktayız-istekleri ne olursa olsun her zaman müşterilerimize somut çözümler sunabilmekteyiz.

Cadde Tercüme belgelerin ve web sitelerinin tercümelerinde olduğu kadar yabancı dilde yapılan araştırmalarda da uzmandır. 2004 yılında kurulan şirketimiz binlerce kaliteli ve deneyimli çevirmenle çalışmaktadır ve bu nedenle çok çeşitli dillerde çeviri yapabilmektedir.

Tüm çeviri işlerimiz hedef dil ana dili olan profesyonel çevirmenler tarafından yapılmaktadır. Çevirmenlerimizle yakın çalışarak ve uzun dönemli ilişkiler oluşturarak onlardan en iyi şekilde faydalanabiliyoruz.

Cadde Tercüme olarak iletişimsel özürleri olan çocukları destekleyen bir yardım kuruluşu olan I CAN’in (ican.org.uk) sponsoru olmaktan da gurur duyuyoruz.

Sunduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi için şimdi bizimle iletişime geçin veya çeviri projenizle ilgili ihtiyaçlarınızı bize bildirin, size bir fiyat teklifi göndermekten mutluluk duyacağız.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 411 8 116
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 10 km
AdresCaddebostan Mh., Bağdat Avenue 356, 34738 Kadıköy/Istanbul, Türkei
Sektör,
Anahtar Kelimeler          
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.