Calsit Koltuk Sanayi

Calsit Koltuk Sanayi

Önder, Sarıgül Sk. No:2, 06165 Altındağ/Ankara, Türkiye
461 görüntüleme

Calsit Ofis Koltukları 2009 yılının Aralık ayında koltuk döşeme atölyesi olarak o zamanki ismi Calsit Koltuk adıyla faaliyet göstermeye başladı.

2010 yılına geldiğinde ev döşemeciliği anlayışından vazgeçilerek yavaş yavaş Ofis Koltukları tamiri ve imalatı konusunda faaliyet gösterme fikri benimsendi. Firma ismi Calsit Ofis olarak ofis koltuklarında tamir hizmeti ve özel imalat yapılmaya başlandı.

2010 yılında ise tamamen ofis koltuk imalatına ek olarak Ankara bölgesinde ofis koltuk modellerinin tamiri firmamızın başlıca çalışma alanı oldu.2011 yılında ise firmamız yaklaşık Bürosit ve Goldsit ofis koltuk modellerine ek olarak diğer marka modellerin de piyasaya sunmuştur.

Günümüzde ise Calsit Ofis Koltukları yaklaşık 1000 farklı koltuk modeliyle bireysel ve kurumsal koltuk imalatı ve satışı yapmaktadır.

Misyonumuz
Calsit Ofis Koltukları olarak başlıca hedefimiz kaliteli ve konforlu koltuklar üretmektir.

Tasarımı ve kalitesiyle her zaman farklı ürünlerle rakiplerimizin bir adım önünde olmak ve ülkemizin ilk akla gelen bir markası haline gelmek gelecek planlarımızdır.

Servis ve tamir kapsamında ciddi yatırımlarımızla birçok firmanın veremediği düzeyde kaliteli ve hızlı servis ve tamir hizmetimizle farklı müşteri potansiyellerini de firmamıza kazandırmak.

İnternet platformlarını rakiplerimize oranla çok daha etkin bir şekilde kullanarak bireysel ve kurumsal müşterilere her yoldan ulaşmak.

İster 1 tane ister toplu satın alabilme imkanı… Bireysel olarak ofis koltukları satışı Calsit Ofis Koltuk firmasında!
Sizlere uzun yıllar konforla hizmet edecek kaliteli koltuklar üretiyoruz. Bunu her yere her kesime ulaştırmak en büyük hedefimiz.Bu yüzden tüm Türkiye geneli bireysel ofis koltukları satışımız dilediğiniz adetlerde firmamızca yapılmaktadır. İster 1 tane ister 100 tane.

Bireysel satışlarla yeni müşterileri firmamıza kazandırmak ve işini layıkıyla yapan bir firma olarak sizlerle büyümek, sağlam adımlarla yürümek en büyük hedefimiz.

O yüzden tüm Türkiye geneli bizleri arayabilir istediğiniz miktarda koltuk siparişi verip koltuğunuza kavuşabilirsiniz.
Biz e-ticaret firması değiliz ve böyle bir niyetimiz de yoktur. Kaliteli koltukları direk imalattan sizlere ulaştıran yenilikçi bir firmayız. E-ticaret yapanlardan farkımız adetli adetsiz aldığınız tüm koltuklarda güçlü bir imalatçı firma ve yaygın bir servis hizmeti olmasıdır.

Saygılarımızla,
Calsit Ofis Koltukları


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.