+90 216 478 11 97

Bağdat Caddesi, Beyaz Apartman No : 339/7 Erenköy İstanbulCan Med kulak burun boğaz merkezi ve öncesi ENT KBB merkezini kurarken, bize başvuran hastalarımıza dünya standartlarında bilimsel yenilikleri temel alan, mükemmel sağlık hizmeti vermeyi hedefledik.
Tam 13 yıldır hasta doktor arasındaki güveni temel alan, dürüst ilkeli ve her zaman hasta memnuniyetini amaçlayan bir felsefeyle hastalarımızın hizmetindeyiz.

İleri ve son teknoloji işitme muayenelerinden,alerji testlerine, profesyonel ses analizinden,burnun ve yüzün estetik analizlerine kadar kulak burun boğaz ile ilgili tüm bilgisayar destekli tanı araçlarını hastane ortamında uzak bir ortamda hastalarımızın hizmetine sunuyoruz.

Tüm ameliyatlarımızı prestijli ve güvenilir hastanelerde yapıyoruz. Ameliyat öncesinde, hastanede yattığı sürece ve ameliyat sonrasında hastamızın konforunu ve moralini yüksek tutmak için tüm şartları sağlamaya çalışıyoruz.

Özellikle kulak operasyonlarında yurtdışı ile bilgi alışverişinde bulunuyor, tecrübelerimizi paylaşıyoruz.

Bilgiye ve teknolojiye sürekli yatırım yapıyor,yurtiçi ve yurt dışı bilimsel toplantıları takip ederek uluslar arası hizmet standartlarında hizmet veriyoruz.

Can Med KBB merkezi uzman kadrosu ve son teknoloji araçlarıyla tam 13 yıldır sizlere mutlu ve sağlıklı bir yaşam sunmak için çalışıyor. Ve bunları ilk günkü heyecan, sevgi, saygı, ilgi ve bilgi birikimi ile yapıyor.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 478 11 97
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 12 km
AdresBağdat Caddesi, Beyaz Apartman No : 339/7 Erenköy İstanbul
Sektör,
Anahtar Kelimeler