+90 532 1112687

Haznedar Güven Mh. Menderes Cd. No:24 Kat:2 Daire:4 34160 Güngören İSTANBULCan-Atar Sigorta kuruluşundan bu yana 31 yıllık süre içinde tecrübenin yanı sıra; 15 kişilik uzman kadrosuyla birlikte, oluşturduğu ekip ruhuyla siz değerli müşterilerine minimum fiyatlar ile maksimum teminatları kazandırmayı temel prensip olarak benimsemiştir.

Sigorta sektörünün her dalında geniş bilgi ve deneyime sahip olan şirketimiz, sigortacılık sektörünün en iyi şirketleri ile seviyeli ancak güvene dayalı bir o kadar da uzun yıllar sürecek işbirliği ortamında, siz değerli müşterilerin bireysel ve kurumsal sigorta ihtiyaçlarına; yerinde ve doğru ürünleri bulmak ve uygulamak konusunda her zaman göreve hazır konumdadır.

Kurulduğu günden itibaren; sektörde emin adımlarla ilerleyerek müşterilerinin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak, sorunlarına hızlı ve akılcı çözümler getirmek ve güvenilir hizmet yelpazesini daha da genişletmek amacıyla “Bireysel ve Kurumsal Sigortacılık” alanında adından uzun yıllardır söz ettirmektedir.

5000’i aşkın müşterisine vermiş olduğu hizmetten güç alarak, kendisini sürekli yenileme ve daha iyi hizmet verme çabasındadır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 532 1112687
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 9 km
AdresHaznedar Güven Mh. Menderes Cd. No:24 Kat:2 Daire:4 34160 Güngören İSTANBUL
Sektör
Anahtar Kelimeler         
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.