+90 532 3443516

Mahmutbey Mah. Hacıbostan Cad. 3. Sok No:1 Bağcılar İstanbulİstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Vinçlerimizle Hizmetinizdeyiz.

Birbirinden farklı tonajlara sahip olan vinçlerimiz günlük, haftalık ya da ihtiyacınız halinde aylık olarak da kiraya verilmektedir.

İstanbul ili ve tüm ilçelerine sepetli vinç kiralama hizmeti veren şirketimiz, son model vinçleri ve işinde uzman vinç operatörleriyle vinç ve forklift ihtiyacı olan tüm özel ve tüzel kişilere hizmet vermektedir.

Firmamızda görev yapan tüm operatörlerimiz işinin ehli ve sertifikalıdır. Kurulduğu günden bu yana hiç bir kazaya karışmayan firma araç ve operatörlerimiz düzenli olarak sağlık taramasından geçmektedir. Sepetli vinç ile işlerini yapmak zorunda olan tüm sektörlerdeki firmaların her zaman hizmetindeyiz.

Araç filomuzda vinçlerin sepetli, sepetsiz tüm model ve cinslerinin bulunması nedeniyle geniş bir ihtiyaç ve müşteri ağına hitap ediyoruz. Başta inşaat firmaları olmak üzere, reklam sektörü, dizi, sinema sektörü ve organizasyon firmalarına kadar tüm sektörlere hizmet veren sepetli vinç kiralama şirketimiz nitelikli ve nicelikli araç filosu, uzman operatörleri ve hesaplı fiyat avantajlarıyla müşterilerine ulaşmaktadır.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 532 3443516
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 18 km
AdresMahmutbey Mah. Hacıbostan Cad. 3. Sok No:1 Bağcılar İstanbul
Sektör
Anahtar Kelimeler