+90 532 3438041

Demirtaş Cumhuriyet Mahallesi, Demirtaş Yolu Caddesi, 16245 Osmangazi/Bursa, TürkiyeCane Corso Üretim Çiftliğinden Pasaportlu A Kalite Yavrular.

Cane Corso ırkı her ne kadar iri ve ürkütücü bir köpek ırkı olsa da, aslında sahibine ve ailesine karşı son derece yumuşak başlı itaatkar ve sadakat timsali bir koruma köpeği ırkıdır. Cane Corso ırkının özellikle son 10 yıl içerisinde ülkemizde koruma ve aile köpeği sınıfında başarıları ve geri dönüşüm yorumlarındaki olumlu ifadeler son derece olumlu olmasından bu ırkın aile ve korum köpeği olarak hayatlarımızda vazgeçilmez bir bölümü bulunmaktadır. Cane Corso ırkı çocuklar olan diyalogundan ve özellikle bodyguard ve bölgesel alan koruma performansındaki başarılarının takdire şayan olmasından ötürü bu ırka olan talebin her geçen gün hızla ivme kazanmasına neden olmuştur.

Cane Corso ırkını, sayfalar dolusu yazmakla, çizmekle anlatılmaz. Klasik bir tabir vardır “anlatılmaz, yaşanır…”, Cane Corsa ırkı da tamda bunun gibi bir şeydir. Cane Corso, gerek apartman dairesinde bir aile köpeği olarak, gerek bahçeli bir evde hem aile hem bahçe köpeği olarak ve daha da önemlisi insanların yoğun olarak kullandığı, yerlerde o sevecen tavrı ve karakteri ile gelenleri karşılayan bir rehber köpek olarak ta kullanılabilmektedir. CANE CORSO ırkı bu şekilde anlatmak bu ırk için kifayetsiz kalacaktır. Cane Corso yavru ile ilk tanışmaya başladığınızda, hayatınızda olumlu bir çok şeyin değiştiğini kendinizde göreceksiniz. Bu nedenle Cane Corso ırkına sistemimde (Köpek Kulübü), başlı başına bir bölüm ayırmak istedim. Cane Corso eğitiminden, Cane Corso ırk özelliklerine ve cane corso blue, cane corso siyah, cane corso formentino, cane corso tiger ve cane corso fawn renklerini ve özelliklerini kendi sayfalarında göstermeye çalışacağım.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 532 3438041
FacebookZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletBursa
Mesafe: 85 km
AdresDemirtaş Cumhuriyet Mahallesi, Demirtaş Yolu Caddesi, 16245 Osmangazi/Bursa, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.