mahame KaracanFirmamız çelik konstrüksiyon, ferforje, demir doğrama, açık besi ve endüstriyel alanda çok çeşitli uygulamaları gerçekleştiren bir firmadır. Firmamızın sektördeki tecrübeleri ve teknik elemanlarıyla, karşısına çıkabilecek her türlü statik probleme optimum çözümü bulabilecek kapasiteye fazlasıyla sahiptir. Ayrıca yapı sektörüyle alakalı gelişmeleri yakından takip ederek bu alandaki yenilikleri çözümlemelerine ve maliyetlerine olumlu yönde yansıtmayı hedef olarak benimsemiştir.

Firmamızın hedefi kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlayarak sürekli gelişimdir. Firmamız referanslarda görüldüğü gibi her türlü imalata aynı hassasiyeti göstermektedir. Müşterilerimize satış öncesi ve sonrası satış hizmetlerini verebilmek ve müşterilerimizin değişim ve gelişimine katkıda bulunmak öncelikli ilkemizdir.

Fiyat politikamız müşterimizi destekleyici, kalitemizden ödün vermeyecek şekilde belirlenmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişme, yenilik ve yenileşmeyi ilke edinen firmamız yatırımları, girişimciliği ve dünya standartlarımızdaki üretim kalitesi ile çelik işletme teknolojisi alanında Türkiye liderleri arasına girmektir.Web Site URLZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 6 km
Adresmahame Karacan
Sektör,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.