+90 258 2654181

Sırakapılar, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:84, 20010 Denizli Merkez/Denizli, TürkiyeCem Mermer, traverten, mermer ve limestone ihracatçısı bir firma olup, Türkiye’nin Denizli şehrinde yer alır. Biz yurt içi ve yurt dışı pazarlar için depolara müteahhitlere, inşaatçılara, mimarlara, tasarımcılara, ev sahiplerine traverten ve mermer fayanslar, setler, mozaikler ve plakalar sağlarız.Cem Mermer, dinamik, genç ve müşteri odaklı yapısı ile doğaltaş konusunda şirket uzmanlaşmıştır. Biz doğaltaşın birbirinden farklılıklar gösterdiğini biliriz ve buna göre müşterilerimizin isteği doğrultusunda doğal taşlarda seleksiyon yaparız. Cem Mermer dünyadaki herhangi bir yere doğrudan sevkiyat hizmeti sunabilir.

Biz ambalaj, kalite, fiyat ve hizmet konusunda iddialıyız. Cem Mermer tüm sorularınıza hızlı cevap vererek, güvenilir muayene, teknik destek, kalite kontrol, koordineli üretim, hızlı teslimat süreci ve müşteri için lojistik operasyonları sunar. Biz, sizin projeniz, inşaatınız yada deponuz için en uygun taşı seçmenize yardımcı olmak için buradayız.

We as Cem Marble are company of travertine, limestone and marble exporter who located Denizli city in Turkey. We produce, supply and export tiles, pattern sets, pavers, mosaics, slabs to warehouses contractors, builders, architects, designers, homeowners in domestic and abroad markets.

Cem marble offers immediate replies to all enquiries, technical support, reliable inspection, quality control, coordinate production period, fast delivery process and logistic operations for customer. We are here to help you execute your vision and in selecting the right stone and tile materials for your design project, building or warehouse.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 258 2654181
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletDenizli
Mesafe: 359 km
AdresSırakapılar, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:84, 20010 Denizli Merkez/Denizli, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.