+90 224 4824470

Çalı Mahallesi, Sarıyerler Caddesi, Nilüfer/Bursa2005 yılında Cemka Poliüretan Kauçuk Otomotiv Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. olarak Bursa Çalı/Sarıyerler Sanayi Bölgesinde kurulan firmamız Otomotiv, Savunma Sanayi, Medikal, Havacılık ve Mobilya sektörlerine poliüretan parçaların üretiminde 25 yıllık tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir. Müşterilerine geniş yelpazede hizmet verebilmek için 2010 yılında Adapazarı’nda açmış olduğumuz şubemizde de sac, metal ve koltuk üretimine devam etmektedir.

Firmamız her geçen gün farklı ürün çeşitlerini bünyesine ilave etmekte ve sektördeki atılımlarını sürdürmektedir.

Müşteri istekleri doğrultusunda üretimini gerçekleştiren firmamız deneyimli kadrosu, nitelikli iş gücü, müşteri odaklı, kaliteyi ilke edinen yönetim sistemi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmamız kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bu sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmeyen sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Cemka Poliüretan tecrübesini günümüzün gelişen teknolojileri ile de bütünleştirerek sektör içerisinde daha ileriye, siz değerli müşterilerimizle birlikte yürüyerek büyüyecektir.

Kademeli olarak büyüyen firmamız poliüretanın diğer türlerini de üretim grubuna almak ana hedefidir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 224 4824470
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletBursa
Mesafe: 93 km
AdresÇalı Mahallesi, Sarıyerler Caddesi, Nilüfer/Bursa
Sektör,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.