ceros24.de

ceros24.de

Bockenheimer Landstraße 61 60325 Frankfurt Almanya

İsviçre merkezli CEROS Holding bünyesinde yer alan CEROS Grubu şirketleri, 1991 yılından beri finansal piyasalarda hizmet vermektedir. Almanya, İsviçre ve Amerika ofisleri ile dünya çapında spot ve vadeli piyasalarda portföy yönetimi aracılık hizmetleri veren Grup şirketlerimiz, bireysel ve kurumsal yatırımcıların ihtiyaçlarını anlayarak hizmetlerini müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendirmektedir.

Almanya’da BAFİN, İsviçre’de FINMA, Amerika’da FİNRA ve SEC denetiminde çalışan Grup, 2010 senesinden itibaren Türkiye ofisinde SPK denetiminde aracılık ve portföy yönetimi hizmetleri sunmaktadır.

1998 yılından beri Türkiye sermaye piyasalarına yatırım yapan Grup, gelişen Türkiye sermaye piyasalarında yerli ve yabancı yatırımcılar için dürüst, güvenilir, şeffaf ve yenilikçi bir iş ortağı olmayı hedeflemektedir. Nisan 2013 itibariyle Grup, Ceros24 bünyesinde dünya borsalarına erişimi, gelişmiş platformları ile geniş ürün yelpazesini bankalara, bireysel ve kurumsal yatırımcılarına sunuyor.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.