+90 212 5133645

Zeyrek Mah. Sırımcılar Sok. No: 13/2 Fatih İstanbulUmre Turları, Kudüs Bağlantılı Umre ve Hac organizasyonu konularında uzman firmamız. 1985 Yılında kurulan acentemiz turizm sektöründe tecrübeli, genç ve dinamik bir ekip ile çalışmalarını sürdürmektedir. Çiçek Turizm güven, kalite ve müşteri memnuniyetini ilke kabul ederek yıllardır sizlere en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarını yeniliklerle birlikte sürdürmektedir.
Yurtiçinde ve yurtdışında tarihi, kültürel ve manevi değerleri bakımından sizler için önemli olan yerlere turlar düzenlemektedir. Turlar deneyimli rehberler ve acente görevlileri refakatinde yapılmaktadır. Bununla birlikte ülkemizin en güzel tatil beldelerinde ailenizle birlikte nezih, güvenli bir tatil yapmanız için size olanaklar sunmaktadır.

Çiçek Turizm’in kurulma amacı olan Hac ve Umre Organizasyonlarımız 1985’den bu yana İslam’ın doğduğu o mübarek topraklarda huzur ve güven içinde ibadetlerinizi yapabilmeniz adına deneyimli bir ekip tarafından sürdürülmektedir. Çiçek Turizm olarak farklı ve uluslararası boyuttaki hizmet anlayışımız ve ilkelerimiz doğrultusunda verdiğimiz hizmetleri, sizlere yansıtabilmekten dolayı mutluluk ve kıvanç duymaktayız.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 5133645
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 2 km
AdresZeyrek Mah. Sırımcılar Sok. No: 13/2 Fatih İstanbul
Sektör,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.