+90 242 746 8434

Y.Hisar Mh. Şelale Cd. No:44/B Manavgat AntalyaSatışlarınızı artırmanın yolu reklamdır.

Hizmetlerimiz:

– Maliye ile anlaşmalı matbaamızda, her türlü resmi evrak basımı yapılmaktadır. İşletmemizde broşür, katalog, el ilanı, kartvizit, magnet, zarf, sunum dosyası, bloknot gibi reklam araçlarını üretmekteyiz.

– Promosyon, gelişen ülkemizde firmaların kendilerini yada ürünlerini tanıtmak ve müşterilerinin beğenisine sunmak için kullandıkları en etkili yöntemlerden bir tanesidir. Bu konuda bölgenin %60 ile çalışmakta olup, en uygun fiyat ve kaliteli ürünü müşterilerimize sağlamaya çalışıyoruz.

– Düğün, sünnet ve nişan davetiye kataloglarımız mevcuttur. İklim – Polen – Erdem – Ela – Elite davetiyelerinin bayisi olarak en uygun ve en özel davetiyeleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

– Otomatik kaşe, cep kaşe, yuvarlak kaşe, stampa çeşitleri ile 30 dakikada siparişinizi teslim edebiliyoruz. Maksimaks, trodat ve shiny marka kaşele satışımız mevcuttur.

– Süblimasyon uyumlu T-Shirt baskı, düz veya kalpli yastık, puzzle , şapka, kupa bardak, sihirli kupa bardak, madalya ve plaket baskısı yapabilmekteyiz.

– Her türlü renkli veya siyah beyaz fotokopi işlemini gerçekleştirebiliyoruz. 32×45 cm ebatına ve 300 gram kağıda baskı yapabilmekteyiz. A3 boyutuna kadar PVC laminasyon ve helezon ciltleme, özellikle menü ve info dosyası gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz. Ayrıca mıknatıslı, iğneli yada ip askılı yaka kartı istediğiniz adetler de yapabiliyoruz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 242 746 8434
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAntalya
Mesafe: 515 km
AdresY.Hisar Mh. Şelale Cd. No:44/B Manavgat Antalya
Sektör,
Anahtar Kelimeler          
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.