Cihan Ofset Manavgat Matbaa

Cihan Ofset Manavgat Matbaa

Y.Hisar Mh. Şelale Cd. No:44/B Manavgat Antalya
1,057 görüntüleme

Satışlarınızı artırmanın yolu reklamdır.

Hizmetlerimiz:

– Maliye ile anlaşmalı matbaamızda, her türlü resmi evrak basımı yapılmaktadır. İşletmemizde broşür, katalog, el ilanı, kartvizit, magnet, zarf, sunum dosyası, bloknot gibi reklam araçlarını üretmekteyiz.

– Promosyon, gelişen ülkemizde firmaların kendilerini yada ürünlerini tanıtmak ve müşterilerinin beğenisine sunmak için kullandıkları en etkili yöntemlerden bir tanesidir. Bu konuda bölgenin %60 ile çalışmakta olup, en uygun fiyat ve kaliteli ürünü müşterilerimize sağlamaya çalışıyoruz.

– Düğün, sünnet ve nişan davetiye kataloglarımız mevcuttur. İklim – Polen – Erdem – Ela – Elite davetiyelerinin bayisi olarak en uygun ve en özel davetiyeleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

– Otomatik kaşe, cep kaşe, yuvarlak kaşe, stampa çeşitleri ile 30 dakikada siparişinizi teslim edebiliyoruz. Maksimaks, trodat ve shiny marka kaşele satışımız mevcuttur.

– Süblimasyon uyumlu T-Shirt baskı, düz veya kalpli yastık, puzzle , şapka, kupa bardak, sihirli kupa bardak, madalya ve plaket baskısı yapabilmekteyiz.

– Her türlü renkli veya siyah beyaz fotokopi işlemini gerçekleştirebiliyoruz. 32×45 cm ebatına ve 300 gram kağıda baskı yapabilmekteyiz. A3 boyutuna kadar PVC laminasyon ve helezon ciltleme, özellikle menü ve info dosyası gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz. Ayrıca mıknatıslı, iğneli yada ip askılı yaka kartı istediğiniz adetler de yapabiliyoruz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.